تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: journals for datamining
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

f.a

لیست جورنال‌ها و کنفرانسهای DM
با سلام

ژورنال:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کنفرانس:
KDD
PKDD
ICDM
ECML
ممنون از پاسختون
با سلام:
ممکنه بفر مایید که datamining (داده کاوی) کلا رو چه مو ضو عاتی بحث می کنه ؟ یعنی می خوام یه دیدی ازش داشته باشم .ممنون
از دوستان کسی نیست جواب بده لطفا؟؟
(21 اسفند 1389 01:21 ب.ظ)لهمشد نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام:
ممکنه بفر مایید که datamining (داده کاوی) کلا رو چه مو ضو عاتی بحث می کنه ؟ یعنی می خوام یه دیدی ازش داشته باشم .ممنون

فکر کنم سوالتون رو جای خوبی نپرسیدید!
یعنی چی روی چه موضوعاتی بحث میکنه؟!
یکی از شاخه های هوش مصنوعی هست که هدفش به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز از روی حجم بسیار زیادی از داده هست!
یعنی در واقع توی اون حجم زیاد داده ها، دنبال یه الگویی که داده‌ها ازش پیروی میکنن میگرده!
الگوریتم های زیادی برای این کار وجود داره که بستگی به داده‌ها و نیازهامون ازشون استفاده میکنیم!
لطفا راهنمایی کنید که چطور می تو نم اطلا عاتی دربارش پیدا کنم .
ممنون
(25 اسفند 1389 02:46 ب.ظ)لهمشد نوشته شده توسط: [ -> ]لطفا راهنمایی کنید که چطور می تو نم اطلا عاتی دربارش پیدا کنم .
ممنون
بهترین راه سرچ کردن تو گوگله!
(25 اسفند 1389 02:46 ب.ظ)لهمشد نوشته شده توسط: [ -> ]لطفا راهنمایی کنید که چطور می تو نم اطلا عاتی دربارش پیدا کنم .
ممنون

You can google it!!!

workshopهای داده کاوی برگزار میکنه که مدرسش پروفسور نخعی زاده، مدیر سابق دپارتمان داده کاوی شرکت مرسدس بنز هستند. اگه خیلی علاقه داشته باشید، می تونید پیگیری کنید که توی Workshopهاشون شرکت کنید.
سلام یه سوال داشتم من چطوری می تونم مقاله‌ی مجانی پیدا کنم چون هر چی جستجو می کنم پولی هست
لینک مرجع