تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بهترین مدرک برای رفتن به خارج از کشور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
(27 اسفند 1390 03:21 ب.ظ)wildcoder نوشته شده توسط: [ -> ]شما باید اول هدفتونو مشخص کنید بعد.اگه هدفتون یادگیری زبان که دانشتون بره بالا کلا تو محیط زبان باشید واستون خوبه.مهم هم نیست چی و چه جوری کار میکنید.کتاب فیلم موسیقی.
ولی اگه هدف مدرک هست که باید از اول اصولی برید بالا.نمیشه فقط رو ۱ مهارت کار کنید.چون تو این سطح سرعت مهمترین عنصره پس بهتره با کتاب هایی کار کنید که ۴ تا مهارتو بپوشونه.
هدفم رو در پست اول گفتم:
میخوام واسه زبان ارشد آزاد بخونم، میخوام طوری باشه که بتونم بعدش روی یکی از این مدارک هم حساب باز کنم.
ضمنا آزمون تولیمو چطوره و به چه دردی میخوره؟
هدف اگه کنکوره که هر کاری بکنی تو قالب زبان خوبه ولی خوندن متن بیشترین کمک و میکنه.ولی آزمون های دیگه باید با هدف باشند که کدوم کشور و کی و چه نمره ای می خواید بگیرید.چون هم هزینه ی آزمون بالاست هم 2 سال بیشتر اعتبار نداره.و کشور با کشور فرق داره دانشگاه با دانشگاه نمرش با هم متفاوت.کسی که از آیلتس 6 می خواد باید حداقل 3 ماه روزی 4 5 ساعت کار کنه.
این نرم افزارهای نارسیس که واسه تافل و vocab و ۵۰۴ داره مناسبه؟
چطورین؟ قیمت چنده؟
به نظرتون واسه کنکور کدوم یکی بیشتر به درد می خوره؟
ضمنا اگه کسی داره بگه چطوری نحوه استفاده شون رو ممنون می شمSmile
مرسی
(07 فروردین 1391 11:39 ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط: [ -> ]این نرم افزارهای نارسیس که واسه تافل و vocab و ۵۰۴ داره مناسبه؟
چطورین؟ قیمت چنده؟
مرسی

کسی نیست راهنمایی کنه؟ کسی نیست استفاده کرده باشه؟
بهترین و جدیدترین محصولات آموزش زبان
سریال،کارتون،سریهای صوتی و...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(13 فروردین 1391 06:08 ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 فروردین 1391 11:39 ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط: [ -> ]این نرم افزارهای نارسیس که واسه تافل و vocab و ۵۰۴ داره مناسبه؟
چطورین؟ قیمت چنده؟
مرسی

کسی نیست راهنمایی کنه؟ کسی نیست استفاده کرده باشه؟

از نرم افزار نارسیس واسه تافلش که استفاده کردم راضی بودم
سلام من خودم از jMemorize یه ذره استفاده کردم دیدم فایده نداره چون اولا حفظ صرف لغات کمکی به شکا نمی کنه و نمی تونی در ترجمه یا مکالمه از اونها استفاده کنی چون هر لغت در شرایط خاصی استعمال می شه ثانیا ماندگار نیست من از روی کتاب 504 و لغات ضروری تافل رو حفظ کردم و یه مدتی 1100 رو شروع کردم واقعا سنگینه
دانشگاههای کانادا چه مدرکی را برای زبان قبول دارند؟کسی اطلاع داره؟
باید برید تو سایت دانشگاه ها جداگونه اینها رو چک کنین !!
معمولا ایلس و تافل وو قبول دارن اما مینیمم نمره فرق داره تو دانشگاه های مختلف Smile !
درنهایت چه منابعی واسه شروع ایلتس بخریم؟
امتحانش کی است؟ ثبت نامش کیه؟
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع