تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کسانی که شماره دفترچه سوالاتشون را فراموش کردن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کسانی که شماره دفترچه سوالاتشون را فراموش کردن روشی برای پیدا کردنش براساس نام خانوادگی یا چیزای دیگه نیست؟
منظورتون چیه ؟ واضح تر بگید ؟
مگه باید توی پاسخ نامه وارد می کردیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها کسی نیست جواب بده من که وارد نکردم توی پاسخنامه خیلی نگرانم ...............................HuhHuhHuhHuhHuh
(14 اسفند 1390 03:15 ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط: [ -> ]منظورتون چیه ؟ واضح تر بگید ؟
مگه باید توی پاسخ نامه وارد می کردیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها کسی نیست جواب بده من که وارد نکردم توی پاسخنامه خیلی نگرانم ...............................HuhHuhHuhHuhHuh

فکر میکنم نیازی به وارد کردن کد دفترچه در پاسخنامه نیست، وقتی اسم و مشخصات روی دفترچه سوالات به ظور کامل درج شده یعنی همه چی از پیش تعیین شده و مشخصه که شما به کدوم دفترچه دارین پاسخ میدین.
پس دلیلی برای نگرانی وجود نداره Smile
(14 اسفند 1390 03:15 ب.ظ)saba1000 نوشته شده توسط: [ -> ]منظورتون چیه ؟ واضح تر بگید ؟ مگه باید توی پاسخ نامه وارد می کردیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بچه ها کسی نیست جواب بده من که وارد نکردم توی پاسخنامه خیلی نگرانم ...............................HuhHuhHuhHuhHuh

خودشون به صورت اتوماتیک شماره دفترچه ها رو روی پاسخنامه درج کرده بودند دقیقا بالای همون قسمت پایین که باید اسم و فامیل رو مینویشتیم و امضا میزدیم و شما تنها کاری که باید میکردید این بود که چک کنید ببینید آیا همون شماره سوالاتی رو بهتون دادند که روی پاسخنامه درج شده
در صورتی که چک هم نکردید نگران نباشید چون این قضیه قبلش چک شده بود و شما محض محکم کاری باید نگاه میکردید و از اونجایی که شماره دفترچه شما هم با نفرات کناری فرق میکرد اگه به یکی دفترچه اشتباه برسه احتمالا به همه افراد اون سالن هم دفترچه اشتباه برسه و یکی بلند میشد که اعتراض کنه
پس اصلا نگران نباشید احتمالش چیزی نزدیک به صفر هست
لینک مرجع