تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
با سلام
من تو همین انجمن یه تاپیکی رو دیدم که کاربری با این که دانشجوی ارشد بودن اما دوباره تو کنکور شرکت کرده بودن و اتفاقا رتبه خوبی هم توی آی تی اورده بودن و حتی تو انتخاب رشته هم شبکه شریف قبول شدن اما بعدش دیگه خبری از خودش ندادن که آیا پذیرفته شدن یا نه ؟
کسی میتونه این قضیه رو شفاف سازی کنه که بالاخره آیا میتونی دانشجوی ارشد باشی و دوباره کنکور ارشد بدی ؟؟
بله می شه دانشجو باشی و کنکور بدی. ولی نمی تونین هم زمان تحصیل کنین. وقتی قبول شدین باید انصراف بدین.
نه نمی شه . اول دفترچه شماره 1 زده که پذیرفته شدگان دوره های روزانه سال قبل مجاز به ثبت نام نیستند‌! خود انصراف دادن هم باعث میشه که مجبور به پرداخت خسارت بشید( به دانشگاه دولتی ).
دوستمون نگفتن دانشگاه دولتی .
همینطور نگفتن غیر دولتی‌! Smile گرچه اون هم اگر اصل مدرک گیر باشه‌، باز ممکن نیست .
حق با شماست . من نوع دانشگاه رو ذکر نکردم .
فرض کنید دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد بخواد چنین کاری رو انجام بده . از کجا و کدوم منبع میشه اطلاعات دقیق و موثق گرفت ؟
فکر می کنم اگه اصل مدرکتون دست خودتون باشه یا یجوری بتونین پس بگیرین‌، مشکلی نباشه .
من دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد بودم و کنکور دادم. موقع کنکور دادن تا ثبت نام دانشگاه جدید به مدرک احتیاج ندارین. بعد برای تحصیل همزمان ممکنه دچار مشکل بشین.
سلام دوستان
میخواستم بدونم اگه دانشجوی ارشد دولتی باشی میتونی سال بعد دوباره دولتی امتحان بدی(مثلا برای جای بهتر) ؟
اگه روزانه باشید نمی تونید ولی اگه هر حالتی غیر از روزانه مثلا پیام نور یا غیر انتفاعی یا شبانه باشید مشکلی نیست.
البته اگر مشکل نظام وظیفه نیز نداشته باشید.
توی دفترچه ثبت نام به صراحت گفته که دانشجوی ارشد مجاز به شرکت در آزمون نیست:

تبصره 1: شرکت مجدد فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد و یا دکتری در همان رشته قبلی و همچنین شرکت دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دوره دکتری ممنوع می باشد و این داوطلبان حق ثبت نام و شرکت در آزمون را ندارند .
ممنونم دوستان
پس اگه جای خوبی قبول نمیشم انتخاب رشته نکنم بهتره؟
چون میخام برای ساله دیگه دولتی بخونم
حالا اگه قبول بشم ولی ثبت نام نکنم چی؟
میشه سال دیگه دوباره شرکت کنم؟
اگه روزانه نباشه و شما هم ثبت نام نکنید فکر نکنم مشکلی باشه
(12 خرداد 1391 03:44 ب.ظ)hoomin نوشته شده توسط: [ -> ]ممنونم دوستان
پس اگه جای خوبی قبول نمیشم انتخاب رشته نکنم بهتره؟
چون میخام برای ساله دیگه دولتی بخونم
حالا اگه قبول بشم ولی ثبت نام نکنم چی؟
میشه سال دیگه دوباره شرکت کنم؟

اگه قبول بشید و ثبت نام نکنید فقط مشکل محرومیت برای سال آینده در صورت روزانه قبول شدن رو دارید
میتونید انتخاب رشته کنید و در صورت قبولی هم ثبت نام کنید احتمال خیلی زیاد کسی متوجه نمیشه اما به هر حال یه ریسکه
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع