تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اشکالی در قالب سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نمی دونم این مساله برای شما هم هست یا نه، که در انجمن ها(furom) در قسمت تیتر مطالب، تاریخ پستهای ارسالی دوستان دقیقا با شماره پست ارسالی (با علامت# مشخص میشود) در تیتر موضوع در یک جا قرار دارد و هیچ کدام به درستی قابل رویت نیست.
اگر این مشکل رو حل کنید عالی میشود.

ممنون
من که چنین مشکلی ندارم
لطفاً روی انجمن یه Ctrl+F5 استفاده کنید.
(29 مهر 1389 12:06 ق.ظ)setaiesh نوشته شده توسط: [ -> ]نمی دونم این مساله برای شما هم هست یا نه، که در انجمن ها(furom) در قسمت تیتر مطالب، تاریخ پستهای ارسالی دوستان دقیقا با شماره پست ارسالی (با علامت# مشخص میشود) در تیتر موضوع در یک جا قرار دارد و هیچ کدام به درستی قابل رویت نیست.

ممنون

منم همینجوری میبینم چند دفعه می خواستم بگم یادم رفت با ctrl+f5 هم درست نشد.
احتمالاً مشکل از IE باشه. من فعلاً که نمی رسم چک کنم. شما فعلاً مرورگر رو عوض کنید Smile تا بعداً یه کاریش کنیم. خوب دوستان هر مشکلی هست رو زودتر بگین تا رفع کنیم.

ممنونم از توجهتون.
(29 مهر 1389 12:06 ق.ظ)setaiesh نوشته شده توسط: [ -> ]نمی دونم این مساله برای شما هم هست یا نه، که در انجمن ها(furom) در قسمت تیتر مطالب، تاریخ پستهای ارسالی دوستان دقیقا با شماره پست ارسالی (با علامت# مشخص میشود) در تیتر موضوع در یک جا قرار دارد و هیچ کدام به درستی قابل رویت نیست.

ممنون
من هم هر دفعه با کامپیوتر های دانشکده میام مانشت اینجوری میشه ولی با کامپیوتر خودم مشکلی نداره!
احتمالا ایراد از تنظیمات سیستم عامل یا نسخه مرورگرتونه، چون الان با کروم و8 IE و فایرفاکس و MineField چک کردم درست بود!!

باید ببینیم کسی هست که با اکس پی بیاد و این مشکل رو نداشته باشه یا یکی که با 7 یا ویستا میاد و این مشکل رو داره!!
اگر کمک میکنه: ویندوز من ویستا و IE 8 است!
(30 مهر 1389 12:05 ق.ظ)setaiesh نوشته شده توسط: [ -> ]اگر کمک میکنه: ویندوز من ویستا و IE 8 است!
احتمالا ایراد از تنظیمات مرورگرتون هستش! چون خودم با همینا معمولا میام مانشت و ایرادی ندیدم! این مشکل رو هم اکثرا در ویندوز اکس پی دیدم.
ویندوز من اکس پی هست و از IE 8 که استفاده می کردم همینجوری بود ولی الا ن که IE 6 و OPERA نصب کردم مشکلی نداره . انگار مشکل فقط از IE 8 هست.
لینک مرجع