تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: انجام پایان نامه برای داده کاوی استقرایی روی FIM ویافتن ARM با دوتا یا بیشتر CUDA GPU
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بنده تز دکترام راجب داده کاوی با دوتا gpu که قابلیت کودا داشته باشن هستش.میخوام FIM با روش Aprioriانجام بدم و ARM رو با توجه به ضریب LIFT در بیارم.ایناش مهم نیست پیدا کردن یه الگوریتم جدید که نوآوری توش باشه کارم رو سخت کرده .هر کی لطف کنه کمک کنه هم ازش ممنون میشم هم حسابی از خجالتش در میام.ممنون
(01 خرداد 1397 12:41 ق.ظ)sara1213 نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 اردیبهشت 1397 01:24 ق.ظ)zaliabbass نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بنده تز دکترام راجب داده کاوی با دوتا gpu که قابلیت کودا داشته باشن هستش.میخوام FIM با روش Aprioriانجام بدم و ARM رو با توجه به ضریب LIFT در بیارم.ایناش مهم نیست پیدا کردن یه الگوریتم جدید که نوآوری توش باشه کارم رو سخت کرده .هر کی لطف کنه کمک کنه هم ازش ممنون میشم هم حسابی از خجالتش در میام.ممنون

کتاب جامع و کامل برنامه نویسی موازی با کودا توسط آقایان علی اکبر اله دانه و پیام کیافر نوشته شده که نزدیک به هزار صفحه بوده و بالغ بر ۱۳۰ تمرین و مثال برنامه با کودا رو داره اینم لینکش در زیر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام خانم خیلی ممنونم از بزرگواری شما واقعا لطف کردید .ببینید مشکل من الان برنامه نویسی کودا یا نحوه استخراج FIM و ARM نیستش چون این کارها مدتهاست که انجام شده ومن چون تز دکترام راجب این موضوعه باید دراین فیلد یک نوآوری داشته باشم .توی الگوریتم انجام کار ونوآوریش موندم.بازهم ممنون ولی اگه بتونید راهنمایییم کنید خیلی ممنون میشم
دوستان من تو زمینه برنامه نویسی و مشاوره پایان نامه با تهران مشاور کار کردم و راضی هم بودم.
لینک مرجع