تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۵ تست مدیریت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام٬ تا الان بیشتر درخواستهای من تو مانشت بی جواب موند
این یک درخواست خیلی حیاتیه٬ خواهش میکنم شرایطمو درک کنید و اگه توانایی پاسخ دارید یکم به خودتون زحمت بدید و جوابمو بدید

بنده مدیریت رو گذاشته بودم اخر بخونم٬ ولی این چند روز بخاطر بیماری مجبورم بستری بشم٬ فقط فرصت کمی برای مرور نکات درسام مونده٬ کلی زحمت کشیدم نامردیه از بین بره

تنها کمکی ک میخوام اینکه من میخوام پنچ تست مدیریت رو بزنم فقط ٬ یک مشاره بدید که چی بخونم٬ کدوم فصلا کدوم بخشش
لطفا از جوابهای کلی خودداری کنید
سلام ببخشید من دست خطم خیلی خوب نیست اما حوصله تایپ نداشتم. تو این عکس تا شش فصل اول مهمارو با توجه به تستای کنکور نوشتم. کلی بگم خلاصه ی فصلا ، جدولا و تعریفا مهمن. شما خودتون اگر یه دور هر قسمتو سریع بخونین میفهمین مهماش کجاست و داستانارو نخونید وقت گیره. خوندنش وقت گیر نیست میتونید تمومش کنید.
[attachment=21598]
سلام .مدیریت از سال 89 به بعد از رابینزه....واسه همین هرسال تنوع سوالات از بخش ها متفاوت بوده....ولی تنها چیزی که مشخصه اینه که شما شکلا و جدولای کتابو بخونید حتما پنج تاشو میزنید و شایدم بیشتر.....که تو این فرصتم میرسید.... انشاءالله زودتر حالتون خوب بشه....
(26 فروردین 1396 04:29 ب.ظ)Rehe1994 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام٬ تا الان بیشتر درخواستهای من تو مانشت بی جواب موند
این یک درخواست خیلی حیاتیه٬ خواهش میکنم شرایطمو درک کنید و اگه توانایی پاسخ دارید یکم به خودتون زحمت بدید و جوابمو بدید

بنده مدیریت رو گذاشته بودم اخر بخونم٬ ولی این چند روز بخاطر بیماری مجبورم بستری بشم٬ فقط فرصت کمی برای مرور نکات درسام مونده٬ کلی زحمت کشیدم نامردیه از بین بره

تنها کمکی ک میخوام اینکه من میخوام پنچ تست مدیریت رو بزنم فقط ٬ یک مشاره بدید که چی بخونم٬ کدوم فصلا کدوم بخشش

ارزو سلامتی میکنم واست
(27 فروردین 1396 03:09 ب.ظ)energy1 نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 فروردین 1396 04:29 ب.ظ)Rehe1994 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام٬ تا الان بیشتر درخواستهای من تو مانشت بی جواب موند

از کتاب مقسمی مدیریت ۲۱۵ صفحه ایی که اسمش اصول و مبانی مدیریت حسین ممتاز مهرداد پرچ و مقسمی هست این صفحات وبخون
به ترتیب:
۵ ۶ کارایی و اثربخشی ۷ ۹ ۱۰ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ تعریف مدیریت جامع کیفیت ۲۱ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۴ ۳۵ ۴۲ ۴۳ ۴۴ که صفحات ۴۴ ۴۳ بدرد نرم افزارت هم میخوره واحتمال امسال اومدن شون هست خیلی زیاده ۴۵ ۵۶ بدون شک یه سوال تمام سالها اومده نمودار شیوه تفکر اینو بخون طی سه سال گذشته هر سه بار جوابش تحلیلی بوده امسال یکی از اون سه تاست
۵۸ خیلی مهمه با ۵۶ فصل ششم حذف کن زیاد مهم نیست فصل هفت خیلی مهمه ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۹۲ هم خیلی مهمه و ۹۵ شما همین ۳۳ صفحه بخون ۵تا ۸تا میزنی قول میدم
راستی از دکتر رضوانی پرسیدم میگفت مدیریت پروژه فرایند ها خیلی توی مهندسی نرم وو تحلیل

ارزو سلامتی میکنم واست
ببخشید میشه تعریف اثر بخشی و کارایی رو از این کتاب عکس بگیرید بذارید؟
سلام . یه خلاصه از کتاب مدیریت تو همین مانشت هست خیلی خوبه به نظرم . انشاالله زودتر حالتون خوب میشه نگران نباشین ...
لینک مرجع