تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: سوال CSP
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان با سلام جواب سوال زیر چی می شه؟
[تصویر:  429562_Scanner_IMG_۲۰۱۷_۰۱_۰۶_۰۶_۲۹_۳۰_tsv.jpg]
فک کنم گزینه ۱ باشه
سلام. وقت بخیر.
لطفاً از این به بعد سوالاتتون رو در جای مناسب مطرح کنید. این تالار برای سوالات هوش مصنوعیه.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اولین راسی که انتخاب میشه A هست. چون بیشترین همسایه (بیشترین تاثیرگذاری) رو داره.
در مرحله بعد باید یکی از دو راس E و F انتخاب بشن. چون یکی از دامنه رنگهاشون رو رنگ A گرفته و نسبت به B,C,D همسایه های بیشتری دارن.
اگه هرکدوم از E یا F در مرحله قبل انتخاب بشن، در این مرحله یکی دیگشون انتخاب میشه. چون دو رنگ از دامنه رنگهاش کم شده.
از دامنه G هم دو رنگ کم شده و باید در این مرحله انتخاب بشه.
در آخر هم سه تا راس باقی مونده با هر ترتیبی انتخاب میشن. موردهای 1 و 2 ترتیبهای درستی هستن.
خوب در انتخاب گره اول مگه مختار نیستیم؟؟ پس راس G رو هم می تونیم به عنوان راس شروع در نظر بگیریم!! و دنباله رو هم درست طی میکنه!!! دلیل خاصی داره که حتما باید راس A به عنوان راس شروع باشه؟؟

فرستاده شده از ASUS_T00Gِ من با Tapatalk
(19 دى 1395 01:20 ب.ظ)archDevil نوشته شده توسط: [ -> ]خوب در انتخاب گره اول مگه مختار نیستیم؟؟ پس راس G رو هم می تونیم به عنوان راس شروع در نظر بگیریم!! و دنباله رو هم درست طی میکنه!!! دلیل خاصی داره که حتما باید راس A به عنوان راس شروع باشه؟؟

فرستاده شده از ASUS_T00Gِ من با Tapatalk

چندتا هیوریستیک برای انتخاب رئوس داریم. راسی که تاثیرگذاری بیشتری داره، بهتره زودتر انتخاب بشه. راسی که محدودیت بیشتری داشته باشه هم یه نمونه اولویته. این مطالب تو کتابها هست. مبحث CSP رو نگاه کنید اون هیوریستیک ها رو میبینید.
لینک مرجع