تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام ِ کسی خبر داره که چاپ 95 تو بازار هست یا نه ؟؟؟ و آیا با 94 فرقی داره ؟؟؟
بچه ها کسی اطلاع نداره؟؟؟ کتابی که من پیدا کردم 91 هست و تقریبا تمومش کردم
کسی هست که بدونه آبا فرقی با چاپ جدیدش داره یا خیر؟؟؟
(26 مهر 1395 02:54 ق.ظ)minevarax نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها کسی اطلاع نداره؟؟؟ کتابی که من پیدا کردم ۹۱ هست و تقریبا تمومش کردم
کسی هست که بدونه آبا فرقی با چاپ جدیدش داره یا خیر؟؟؟
من سال 91 رو داشتم بعد از خوندنش میشه به سولات چند سال اخیر هم جواب داد اینکه مطلب جدیدی توی کتابای چاپ جدید گفته باشه رو نمیدونم
سلام
از سال 91 به بعد کتاب هیچ تغییری درسنامه نکرده اما اما...
اما در سال 92 طراح یه سوال زیبا از نخ در مهندسی نرم مطرح کردند و دکتر حقیقت هم دست به قلم شدند و برای اینکه ریتم فهرست بندی کتاب بهم نریزه اومدن در انتهای حل تست 92 مهندسی نرم 2صفحه بسیار مهم نخ از سیلبر شاتس توضیح دادند
پس درکل شما 90یا 91 به بعد بگیریم هیچ مشکلی نیست دوم اینکه حل تست سه سال اخرشون در کانالشون هم هست پی دی افش هم تو همین سایت مانشت هست
بخصوص صفحه503و 504 بینهایت مهمه
اگر کسی نداشت بگه بیا تلگرام من بهش میدم کتابم 91 به بعدبلکه ام 90 هیچ فرقی نکرده
کتاب جدیدشون هم فعلا خبر دارم با پارسه درگفتمان هست برای چاپ جدیدشون، نتیجه ندارم
(26 مهر 1395 10:26 ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
از سال ۹۱ به بعد کتاب هیچ تغییری درسنامه نکرده اما اما...
اما در سال ۹۲ طراح یه سوال زیبا از نخ در مهندسی نرم مطرح کردند و دکتر حقیقت هم دست به قلم شدند و برای اینکه ریتم فهرست بندی کتاب بهم نریزه اومدن در انتهای حل تست ۹۲ مهندسی نرم ۲صفحه بسیار مهم نخ از سیلبر شاتس توضیح دادند
پس درکل شما ۹۰یا ۹۱ به بعد بگیریم هیچ مشکلی نیست دوم اینکه حل تست سه سال اخرشون در کانالشون هم هست پی دی افش هم تو همین سایت مانشت هست
بخصوص صفحه۵۰۳و ۵۰۴ بینهایت مهمه
اگر کسی نداشت بگه بیا تلگرام من بهش میدم کتابم ۹۱ به بعدبلکه ام ۹۰ هیچ فرقی نکرده
کتاب جدیدشون هم فعلا خبر دارم با پارسه درگفتمان هست برای چاپ جدیدشون، نتیجه ندارم
مرسی از اطلاعاتی که دادی
یه زحمتی بکش از اون چند صفحه ای که گفتی اضافه کرد چند تا عکس بگیر و اینجا بیار ، فکر کنم درباره اون سوال که "مدل یک به یک و چند به یک" و اینها رو گفته باشه درسته؟
(26 مهر 1395 10:26 ب.ظ)sali_h نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
از سال ۹۱ به بعد کتاب هیچ تغییری درسنامه نکرده اما اما...
اما در سال ۹۲ طراح یه سوال زیبا از نخ در مهندسی نرم مطرح کردند و دکتر حقیقت هم دست به قلم شدند و برای اینکه ریتم فهرست بندی کتاب بهم نریزه اومدن در انتهای حل تست ۹۲ مهندسی نرم ۲صفحه بسیار مهم نخ از سیلبر شاتس توضیح دادند
پس درکل شما ۹۰یا ۹۱ به بعد بگیریم هیچ مشکلی نیست دوم اینکه حل تست سه سال اخرشون در کانالشون هم هست پی دی افش هم تو همین سایت مانشت هست
بخصوص صفحه۵۰۳و ۵۰۴ بینهایت مهمه
اگر کسی نداشت بگه بیا تلگرام من بهش میدم کتابم ۹۱ به بعدبلکه ام ۹۰ هیچ فرقی نکرده

سلام تلگرام پیام بدید چنتا سوال هم دارم ممنون میشم راهنماییم کنید. @MATTTRIXXX
اردیبهشت ماه 96 قراره چاپ مجدد بشه
امروز 16/1/96 با موسسه پارسه تهران صحبت کردم گفتند جهت چاپ مجدد کتاب سیستم عامل ، با دکتر حقیقت به توافق نرسیدند و ایشون هم غیر از موسسه پارسه جای دیگه نمیتونه چاپ کنه یعنی هیچ بیخود منتظر نباشید مگه اینکه کسی بتونه از کتاب pdf بیرون بده
لینک مرجع