تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانشکده ی علوم و فنون نوین تهران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام و دروود خدمت دوستان

این "دانشکده ی علوم و فنون نوین تهران" رتبه بندی و جایگاهش نسبت به دیگر دانشگاه های تهران چطوره

متاسفانه تو اینترنت ،،، چون این دانشکده مال دانشگاه تهرانه ...در رتبه بندی همون رتبه ی دانشگاه تهران رو بهش میدن .....در حالی که در واقعیت این دو از نظر مکانی و جغرافیایی جدا . مجزا ء اند .....

کسانی که تو این "دانشکده علوم و فنون نوین تهران" درس خوندن اگه نظراتشون دراینجا در میون بزارن تا ما هم استفاده کنیم ممنون می شم....

من شهید بهشتی و تربیت مدرس رو بعد علوم و فنون نوین زدم ...یعنی علوم و فنون رو بالا تر از این ها زدم ...نمی دونم شک کردم که درست انتخاب کردم یا نه .....

رشته ی من فناوری اطلاعات it هست
سلام و خسته نباشید

همین نکته ای که شما در بالا گفتید رو هم یکی از اساتید به من گوش زد کرد......

ولی رتبه ی علمی دانشگاه و اعتبار مدرک هم مهمه......اگه دانشگاه خوب نباشه زود دلسرد میشه...علاقه ات از بین میره

باز اگه کسی از دوستان مطلبی یا تجربه ای در مورد دانشکده ی علوم و فنون تهران داره ..همینجا بگه تا ما هم استغاده کنیم

.
من فک میکنم اعتبار دانشگاه مهم می باشد دانشکده علوم فنون هم جنب دانشکده فنی می باشد و چه بسا بزودی این فنس بین آنها هم برداشته شود
اما این دانشکده رشته های نو وبین رشته ای ارشد را پوشش می دهد
رشته های مرکب از علوم و فنی
مهندسی دانش
مهندسی علوم زیستی
رشته های فنی هم دارد مهندسی هوافضا و مهندسی فناوری اطلاعات مقطع دکتری هم داره و...

بازم تاکید می کنم فرقی نمی کند مهم اعتبار دانشگاه تهران می باشد
سلام

دوستان گفتن اعتبار دانشگاه

مشکل من هم همینه ...!!!! در گرایش های شبکه ...امنیت...تجارت ...فناوری اطلاعات.....آیا در همه ی این گرایش ها رتبه و اعتبار علوم و فنون تهران بالاتره...؟؟؟ یا نه فقط در بعضی گرایش ها ؟؟

با تشکر
بسیار دانشکده معتبر و موفقی هست شک نکنید! اساتید جوان با انگیزه و در جستجوی نام هستند و براتون خیلی بهتر از اساتید نام اشنا خواهند بود. توصیه می کنم این دانشکده رو اولویت قرار بدین
لینک مرجع