تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۲۱۸ آی تی، قبولی شبانه تهران؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با رتبه ۲۱۸ آی تی آیا میتونم امیدوارباشم به قبولی شبانه دانشگاه های تهران، با توجه به افزایش ظرفیت امسال؟ گرایش های مورد نظرم هم تجارت و خود آی تی هستش، خیلی ممنون میشم دوستان واقعیت رو بگن
خیلی ممنون از پاسخگویی دوستان، الان اگه رتبه م زیر ۵۰ بود صد نفر میومدن جواب میدادن! حداقل یکی بیاد فقط بله یا خیر جواب بده!
بعیده دوست عزیز متاسفانه
من 160 شدم مطمئن نیستم شبانه تهران بیارم ولی خوب این دانشگاه وزارت اطلاعات رو میاری که شرایط خاصه
(02 تير 1395 03:27 ب.ظ)mhdkvn نوشته شده توسط: [ -> ]با رتبه ۲۱۸ آی تی آیا میتونم امیدوارباشم به قبولی شبانه دانشگاه های تهران، با توجه به افزایش ظرفیت امسال؟ گرایش های مورد نظرم هم تجارت و خود آی تی هستش، خیلی ممنون میشم دوستان واقعیت رو بگن
به سختی شاید
واقعا نمیشه گفت و احتمالش زیاد نیست

Sent from my D2403 using Tapatalk
اینو یادم رفت بگم ولی اموزش محور خواجه واگه دختر هستید الزهرا احتمالش زیاده
(05 تير 1395 12:09 ق.ظ).Heydari نوشته شده توسط: [ -> ]
(02 تير 1395 03:27 ب.ظ)mhdkvn نوشته شده توسط: [ -> ]با رتبه ۲۱۸ آی تی آیا میتونم امیدوارباشم به قبولی شبانه دانشگاه های تهران، با توجه به افزایش ظرفیت امسال؟ گرایش های مورد نظرم هم تجارت و خود آی تی هستش، خیلی ممنون میشم دوستان واقعیت رو بگن
به سختی شاید
واقعا نمیشه گفت و احتمالش زیاد نیست

Sent from my D2403 using Tapatalk

حتی با وجود افزایش ظرفیت امسال؟؟ پارسال با رتبه ۱۶۰ شبانه خواجه نصیر قبول شدن!!!

(04 تير 1395 06:44 ب.ظ)aria نوشته شده توسط: [ -> ]بعیده دوست عزیز متاسفانه
من ۱۶۰ شدم مطمئن نیستم شبانه تهران بیارم ولی خوب این دانشگاه وزارت اطلاعات رو میاری که شرایط خاصه

افزایش ظرفیت امسال رو در نظر گرفتین؟
بله لب مرز هستم ولی خوب فاکتور های زیادی دخیله، هم پوشانی این وسط خیلی مهمه
به نظر من شانس خواجه نصیر اموزش محور رو دارید.دانشگاه امنیت ملی رو حتمامیارید به هر حال موفق باشید.
منم 237 شدم ... پارسال با 168 خواجه نصیر شبانه قبول شدن و سال قبلش با 224 شبانه خواجه نصیر.... امید داشته باش ایشالله قبولیم.
لینک مرجع