تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تکمیل ظرفیت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان می خواستم بدونم قضیه تکمیل ظرفیت چیه؟
میشه اگه رفتی یه دانشگاه و خوشت نیومد، رو تکمیل ظرفیت حساب کنی؟
دانشگاه های خوب هم تو تکمیل ظرفیت هستن؟
(01 تير 1395 10:07 ب.ظ)razani.n نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان می خواستم بدونم قضیه تکمیل ظرفیت چیه؟
میشه اگه رفتی یه دانشگاه و خوشت نیومد، رو تکمیل ظرفیت حساب کنی؟
دانشگاه های خوب هم تو تکمیل ظرفیت هستن؟

تکمیل ظرفیت : بعد از تکمیل ظرفیت دانشگاه ها . اگه دانشگاهی رشته ی جدید آورده بود و در موقع قانونی به سازمان سنجش اعلام نکرده بود (احتمال خیلی کم ) تو تکمیل ظرفیت دانشجو بر میداره . و اگر ظرفیت اعلام شده در دفترچه پر نشده بود در اونجا اعلام میشه . ولی رو تکمیل ظرفیت حساب نکنین چون چیز خوبی رو نمیزارن بمونه Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin. فقط شبانه راه دور یا شرایط خاص شبانه . یا پردیس و غیر انتفاعی
شاید سوالم رو باید این جوری می پرسیدم
فرض کنید من دانشگاه x قبول شدم ولی چندتا انتخاب بعد از x رو هم آوردم.
اگه بخوام برم دانشگاه های بعد x حتما باید اونا تو تکمیل ظرفیت دانشجو بخوان یا صرفا اینکه قبول شدم تو اون دانشگاه ها هم می تونم دانشگاهم رو عوض کنم؟
(01 تير 1395 10:31 ب.ظ)razani.n نوشته شده توسط: [ -> ]شاید سوالم رو باید این جوری می پرسیدم
اگه بخوام برم دانشگاه های بعد x حتما باید اونا تو تکمیل ظرفیت دانشجو بخوان یا صرفا اینکه قبول شدم تو اون دانشگاه ها هم می تونم دانشگاهم رو عوض کنم؟

قبول که شدین دیگه نمیتونین عوض کنین
دوستان کسی نمیدونه؟
تا قبل از اینکه انتخاب رشته کنم باید بدونم اینو
ممنون میشم اگه میدونین اطلاع بدین

(01 تير 1395 10:51 ب.ظ)alilash نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 تير 1395 10:31 ب.ظ)razani.n نوشته شده توسط: [ -> ]شاید سوالم رو باید این جوری می پرسیدم

قبول که شدین دیگه نمیتونین عوض کنین

ممنون
لینک مرجع