تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اعتبار دانشگاه غیرانتفاعی خاتم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان کسی از سطح علمی این دانشگاه با خبر هست؟
تنها اطلاعاتی که از این دانشگاه دارم اینه که تا پارسال موسسه غیر انتفاعی بوده و امسال شده دانشگاه و اولین سالی هم هست که هوش مصنوعی اورده.

اگه بخوام خارج از کشور ادامه تحصیل بدم آزاد تهران معتبرتره یا غیرانتفاعی ؟

و اینکه من رتبم 712 هوش شده. شبانه امیدی نیست هیچ جا ؟
به نظر من وقت شما را تو این دانشگا های غیر انتفاعی تلف نکنید . اینا بیشتر دنبال پول هستند اخر سر چیزی گیرتون نمی یاد فقط پولتون رفته و عمرتون شاید تو اونجا اگر تلاشتون هم زیاد باشه کسی نیست که به درستی هدایتتون بکنه همشون مثل هم هستن هیچ فرقی نمی کنه شما دارید بزرگترین سرمایه زندیگی شما یعنی زمان را در این راه قرار می دید بیشتر دقت کنید>
والا منم میخوام غیر انتفاعی خاتمو بزنم

نرم افزارم

اگه کسی از دوستان این دانشگاه رفته یا این دانشگاه رو میشناسه کمک کنه لطفا
من فقط وارد ساختمان و کلاساش شدم . انصافا از همه دانشگاه های تهران شیک تر و مدرن تره و فوق العاده باکلاس
با چند تا از اساتیدشم برخورد داشتم و از چند نفر درباره ی سطح دانشگاه سوال پرسیدم ، و میگن خوبه !
در ضمن بانک پاسارگاد ساختتش به نظر در اینده پیشرفت هم بکنه
از این بیشتر نمیدونم باید حضوری بری ببینی و تحقیق کنی
(31 خرداد 1395 07:34 ب.ظ)Miss X نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان کسی از سطح علمی این دانشگاه با خبر هست؟
تنها اطلاعاتی که از این دانشگاه دارم اینه که تا پارسال موسسه غیر انتفاعی بوده و امسال شده دانشگاه و اولین سالی هم هست که هوش مصنوعی اورده.

اگه بخوام خارج از کشور ادامه تحصیل بدم آزاد تهران معتبرتره یا غیرانتفاعی ؟

و اینکه من رتبم ۷۱۲ هوش شده. شبانه امیدی نیست هیچ جا ؟

نظر شخصیم هست
ببینید اگر بخواهید برای دکترا اپلای کنید نیازمند این هستید که در دوران ارشد چند ویژگی را دارا باشید:
۱) معدل بالای در دوره ارشد
۲) نمره بالای زبان در آزمون زبان انگلیسی
۳) پایان نامه ای که از لحاظ کار پژوهشی در سطح خوبی باشد
۴) داشتن مقالات ISI
۵) دانشگاه محل تحصیل

خب، اگر شما در دانشگاه سطح بالا / دولتی درس بخوانید راحتتر میتوانید ۵ فاکتور بالا را پوشش دهید، اما اگر در دانشگاه غیرانتفاعی درس بخوانید فقط نیاز دارید بیشتر و بیشتر تلاش کنید تا ویژگی های 1-4 را آنقدر بالا ببرید که اسم دانشگاه شما کمرنگ شود.
سلام عزیز
من در این دانشگاه تحصیل کردم، چند نکته مینویسم، خودت جمع بندی کن که به این دانشگاه بری یا نری!!!

- ساختمان و در و دیوارش مناسب و تر و تمیزه
- اساتید از خیلی از دانشگاه های خوب استخدام شدند... یبار دیگه بخون، استخدام شدند
- در دانشگاه های دولتی که چیزی یاد نمیدن هیچ، اینجا استاد بعنوان دکور کلاس رو برگزار میکنه و بهش گفتند فقط اینجا اسمت باشه، دانشگاه معتبر باشه کافیه!!!!!!!! حتی اگر اومدی هجویات هم گفتی بگو ولی در استخدام اینجا باش!!!
- برخی از اساتید که کلا وجدان ندارند و نه تنها به شما الف-با یاد نمیدند، توقع دارند که براشون شعر م بگی!!! میفهمی؟
- برخی از اساتید که کمی و فقط کمی وجدان دارند، خب، درس نمیدن ، امتحان سنگین هم نمیگیرند!!! بالاخره نمره خوب بهت میدن که دلت نشکنه که خب هر قدر پاچه خوارتر و قرطی تر باشی هم نمراتت ضریب داره!!!
- برخی از اساتید م که وجدان دارند، تلاششون معادل با اطلاعات سوخته و باز هم انتخابای خودشون رو دارند، یکی به دلشون میچسبه، یه کوچولو کمکش میکنند، یکی هم به دلشون زیاد میچسبه، یه کار میکنند تا شهریه طرف بعنوان شاگرد ممتاز برگردونده بشه!!

وجدانم زیر پا نگذاشتم و هر آنچه در یک دوره به سرمون اومد رو برات نوشتم
حالا خودت میدونی
- اگر میخوای به کاغذ مدرکت برسی، اینجا به کاغذت میرسی
- اگر میخوای یه چیزی یاد بگیری، که خب اصلا مسیر رو اشتباه اومدی، چون اگر دانشگا کارآمد بود و اساتید یافته هاشون بدرد میخورد و یا به دانشجوها منتقل میشد، وضعیت صنعت این نبود

- پس برای گرفتن مدرکت، بیا اینجا
- برای یاد گرفتن هم جایی رو پیدا نمیکنی، چون استاد دانشگاه، خودش دنبال رتبه و درجه و مقاله هستش و بدتر از تو گرسنه هستش عزیز دلم

خوددانی، فکراتو بکن
لینک مرجع