تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی ؟؟؟!!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
(14 تير 1395 12:34 ب.ظ)avante2020 نوشته شده توسط: [ -> ]سایت این دانشگاه چیه؟ گیرش نیوردم
سایت نداره دانشگاهش، وزارت اطلاعاته دیگه
بچه هاتو راهنمای رشته بورسیه زده دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی هنوز اعلام نکرده نتیجه پس چجور اعلام میشه

8-دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی
برای رشته‌های این دانشکده اسامی چند برابر ظرفیت در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام نشده است. زمان برگزاری مصاحبه و سایر موارد به طریق مقتضی توسط دانشگاه مذکور به اطلاع داوطلبان ذینفع خواهد رسید.
یک سری اطلاعات اولیه در ویکی پدیا در مورد دانشگاه موجوده
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اونایی که تمایل دارن به اینجور مراکز وارد بشن بهتره بدونن که باید عاشق نظام و دشمن منتقد نظام باشن و با آگاهی کامل وارد چنین جایی بشن و وجدان شان آسوده(!) از کارای سازمانی باشه که در خدمتش هستند
گفته خودشون تماس می گیرن با اون هایی که بخوان نمی خواد لیست اسامی رو معرفی کنه
سلام مصاحبه دانشگاه اطلاعات کی دعوت می کنند؟Confused
اگر تا اخر تیر زنگ نزنن یعنی قبول نشدیم؟شما انتخاب اول تو شرایطی ها زدید؟من بعد شاهد زدم .یعنی چون اونجا دعوتم اینجا نمی گیرن ؟
(15 تير 1395 12:16 ب.ظ)s.eskandari.92 نوشته شده توسط: [ -> ]
(14 تير 1395 07:06 ب.ظ)reza.s نوشته شده توسط: [ -> ]سلام مصاحبه دانشگاه اطلاعات کی دعوت می کنند؟Confused

سلام دوست عزیز
اگر مورد تایید اولیه قرار بگیره حتما برای مصاحبه باهاتون تماس میگیرن با شماره Private Number. پس ترجیحا در دسترس باشید در منزل.

من الان سربازم.. دوره اموزشی.. گوشیمو گذاشتن خونه که جواب بدن.. خدا کنه بهم مرخصی بدن بیام برسم مصاحبه.. البته اگه خدا بخواد برا مصاحبه دعوت شم.. نمیدونم سندی برا دعوت به مصاحبه میدن یا نه
بچه ها از شما با کسی تماس گرفتن، برای آزمون اختصاصی دعوت کنن؟
سلام بچه ها کسی اطلاع نداره که دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی نتایج چندبرابر ظزفیت رو اعلام کرده یا نه ؟قبل از اعلام نتایج نهایی مصاحبه هس؟ کسی خبر نداره؟
سلام
خبری نشد از دعوت ب مصاحبه این دانشگاه هنوز ؟؟!!
راستش با من تماس گرفتن گفتن مدارکت رو بیار به فلان آدرس. با اینکه انتخابای بالاتر رو قبول شده بودم و این انتخاب آخرم بود (نمیدونم ربط داره اصلا یا نه ) ولی خب نمیدونم که اگه نرم مشکلی پیش میاد برای اون دانشگاهی که قبول شدم یا نه ؟!
(10 شهریور 1395 09:18 ق.ظ)voozet نوشته شده توسط: [ -> ]راستش با من تماس گرفتن گفتن مدارکت رو بیار به فلان آدرس. با اینکه انتخابای بالاتر رو قبول شده بودم و این انتخاب آخرم بود (نمیدونم ربط داره اصلا یا نه ) ولی خب نمیدونم که اگه نرم مشکلی پیش میاد برای اون دانشگاهی که قبول شدم یا نه ؟!
تعهدی که ندادی تو مصاحبه ،اگه تعهد نداده باشی نه می تونی بری همونجایی که قبول شدی
سلام
من رشته ام کامپیوتر چجوری میتونم برای رشته ای تی هم کنکور بدم که این دانشگاه رو انتخاب کنم؟
چون رشته کامپیوتر نمیگیرن.
امکان شرکت در ازمون ارشد ای تی از کامپیوتر هست؟
مرسی
کسی تا حالا قبول شده ؟
(28 آبان 1395 12:52 ق.ظ)naughtyboy0091 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من رشته ام کامپیوتر چجوری میتونم برای رشته ای تی هم کنکور بدم که این دانشگاه رو انتخاب کنم؟
چون رشته کامپیوتر نمیگیرن.
امکان شرکت در ازمون ارشد ای تی از کامپیوتر هست؟
مرسی

بله میتونی تو هر دو تا شرکت کنی
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع