تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۱ هوش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام، نوش دارو پس از مرگ سهراب؛ دوستان از رتبه 1 هوش (آقای امین کریمی منصف) درصداش رو پرسیدم؛ میدونم که باید چند ماه پیش میپرسیدم اما باور کنید ما ایشون رو خیلی کم میبینیم.

زبان 8
ریاضی 38
مشترک 67
تخصص هوش 75

لازم به ذکره که ایشون تخصصی نرم افزار هم 14 درصد زدن و رتبه نرم افزارشون 62 شد.
(26 اردیبهشت 1395 10:18 ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط: [ -> ]سلام، نوش دارو پس از مرگ سهراب؛ دوستان از رتبه ۱ هوش (آقای امین کریمی منصف) درصداش رو پرسیدم؛ میدونم که باید چند ماه پیش میپرسیدم اما باور کنید ما ایشون رو خیلی کم میبینیم.

زبان ۸
ریاضی ۳۸
مشترک ۶۷
تخصص هوش ۷۵

لازم به ذکره که ایشون تخصصی نرم افزار هم ۱۴ درصد زدن و رتبه نرم افزارشون ۶۲ شد.

یا تشکر از گذاشتن درصدای ایشون
ایشون معدلشون حول و حوش چند بوده؟ امتیاز شاگرد اولی نداشتن؟
درس مدار الکترکی رو حذف نکردند؟Huh
(26 اردیبهشت 1395 10:30 ب.ظ)d_felfelak نوشته شده توسط: [ -> ]
(26 اردیبهشت 1395 10:18 ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط: [ -> ]سلام، نوش دارو پس از مرگ سهراب؛ دوستان از رتبه ۱ هوش (آقای امین کریمی منصف) درصداش رو پرسیدم؛ میدونم که باید چند ماه پیش میپرسیدم اما باور کنید ما ایشون رو خیلی کم میبینیم.

زبان ۸
ریاضی ۳۸
مشترک ۶۷
تخصص هوش ۷۵

یا تشکر از گذاشتن درصدای ایشون
ایشون معدلشون حول و حوش چند بوده؟ امتیاز شاگرد اولی نداشتن؟
درس مدار الکترکی رو حذف نکردند؟Huh

درس مدار رو نمیدونم.
اما قطعا سهمیه شاگرد اولی نداشتن. با شناختی که از ایشون دارم اینو مطمئنم. چون اصلا اعتقادی به نمره و درس خوندن این درسای تئوری ندارهSmile

زبان ۸
ریاضی ۳۸
مشترک ۶۷
تخصص هوش ۷۵

ایشون نرم افزار شهید بهشتی میخونن. درسته؟ برای من خیلی عجیب هست که رتبه ۱ هوش و ۶۲ نرم نرم افزار رو انتخاب کنه. فک کنم کارشناسی هم شهید بهشتی بودن.ممنون میشم کارنامشون رو هم بزارید.
براشون آرزوی موفقیت دارم.
(28 اردیبهشت 1395 02:30 ق.ظ)gunnersregister نوشته شده توسط: [ -> ]

زبان ۸
ریاضی ۳۸
مشترک ۶۷
تخصص هوش ۷۵

ایشون نرم افزار شهید بهشتی میخونن. درسته؟ برای من خیلی عجیب هست که رتبه ۱ هوش و ۶۲ نرم نرم افزار رو انتخاب کنه. فک کنم کارشناسی هم شهید بهشتی بودن.ممنون میشم کارنامشون رو هم بزارید.
براشون آرزوی موفقیت دارم.

سلام بله نرم افزار میخونن، اما تا اونجا که میدونم، حوزه کاریشون با هوش هم مرتبطه. بله کارشناسی هم بهشتی بودن. متاسفانه من زیاد ایشون رو نمیبینم که بخوام کارنامشون رو بگیرم. درسایی که با هم داشتیم هم فقط جلسه میانترم و پایانترم حضور داشتن. درصداشون هم 1روز اتفاقی تو سلف ازشون پرسیدم.Smile
لینک مرجع