تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: معرفی منابع مناسب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان .خواستم بپرسم برای یادگیری دروس اصلی و مهم رشته کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات از چه منابعی استفاده کنم Confused متاسفانه بنده و دانشجویانی دیگر مثل بنده که در دانشگاه های خوزستان درس خوانده ایم از لحاظ سطح سواد واقعا بی سواد هستیم مثلا جزوه ساختمان داده یا هوش مصنوعی ما تو دانشگاه ی جزوه آماده بود همه استادا درسش میدادن سوالات پایان ترم هم از همونا بود
متاسفانه من درسم تو دبیرستان خوب بود ولی بنابر مشکلات خانوادگی مجبور شدم تو استان خودم ادامه تحصیل بدم که بزرگترین اشتباه زندگیم بوده حال از دوستان خواهشمندم با معرفی منابع مناسب هم فارسی هم انگلیسی به بنده کمک کنید که این ضعف ها رو برطرف کنم زیاد به فکر ارشد الان نیستم پس وقت زیادی برای خوندن هست کتابای مفهومی و قوی میخوام که سرفصل ها را کامل پوشش بده تا اگر روزی خواستم برای ارشد درس بخونم راحتتر سراغ کتابای تست بروم
اگر لطف کنید کتابای ریاضی و کتابایی برای گسسته و ساختمان داده و طراحی الگوریتم و هوش و سیستم عامل و معماری و شبکه رو بهم معرفی کنید
با تشکر Sad شرمنده اگر متن طولانی شد
لینک مرجع