تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مشکل در خرید اینترنتی از سایت پارسه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان. من چندین بار سعی کردم که از سایت خود پارسه کتاب بخرم اما هر بار وقتی به مرحله آخر میرسم که باید به درگاه بانک ملت وصل بشه پیغام میده: پذیرنده نامعتبر است.
کسی میتونه راهنمایی کنه مشکل چیه؟
(22 دى 1394 10:12 ب.ظ)csun نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان. من چندین بار سعی کردم که از سایت خود پارسه کتاب بخرم اما هر بار وقتی به مرحله آخر میرسم که باید به درگاه بانک ملت وصل بشه پیغام میده: پذیرنده نامعتبر است.
کسی میتونه راهنمایی کنه مشکل چیه؟

این پارسه چیش درسته که سایتش درست باشه! آزمون ها پر غلط! کتاب ها رو هم انقدر کم منتشر میکنن که نیاز کاذب ایجاد شه!
سایت هم اشکالات زیادی داره بهترین کار اینه حضوری بخرید از نمایندگی ها
این خطا (پذیرنده نامعتبر) وقتی روی درگاه بانکی رخ میده که آدرس آیپی سروری که هاست روی اون هست عوض میشه، چون درگاه های بانکی با آدرس آیپی کار می کنند. آدرس آیپی سرور عوض شده حالا یا مدیر سایت با خبر نشده یا اینکه فراموش کرده به بانک ملت ایمیلی مبنی بر تعویض آیپی بزنه

خلاصه اینکه یه ایمیل به مدیر سایت بزنید و بگید آیپی جدیدشو بده بانک ملت تا بتونیم پرداخت کنیم
البته اگه ایمیلش رو بررسی کنه (شاید تماس گرفتن گزینه بهتری باشه)
یه بخش پشتیبانی داره معمولا...زنگ میزنی راهنمایی می کنن..بهتر از اینجا جواب میگیری
(23 دى 1394 01:01 ق.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط: [ -> ]این خطا (پذیرنده نامعتبر) وقتی روی درگاه بانکی رخ میده که آدرس آیپی سروری که هاست روی اون هست عوض میشه، چون درگاه های بانکی با آدرس آیپی کار می کنند. آدرس آیپی سرور عوض شده حالا یا مدیر سایت با خبر نشده یا اینکه فراموش کرده به بانک ملت ایمیلی مبنی بر تعویض آیپی بزنه

خلاصه اینکه یه ایمیل به مدیر سایت بزنید و بگید آیپی جدیدشو بده بانک ملت تا بتونیم پرداخت کنیم
البته اگه ایمیلش رو بررسی کنه (شاید تماس گرفتن گزینه بهتری باشه)

متشکر از راهنماییتون. به پشتیبانی سایت پارسه ایمیل زدم و این مشکل رو گفتم اما متاسفانه جوابی ندادن. البته من دقیق نمیدونستم مشکل چیه و فقط توضیح دادم امکان پرداخت وجود نداره. بازم متشکر از راهنماییتون
لینک مرجع