تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: روزانه یا شبانه رجایی یا مجازی امیرکبیر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بنظرتون روزانه یا شبانه رجایی بهتره یا مجازی امیرکبیر؟
(13 مهر 1394 10:23 ق.ظ)researcher0 نوشته شده توسط: [ -> ]بنظرتون روزانه یا شبانه رجایی بهتره یا مجازی امیرکبیر؟

سلام دوست عزیز من درباره مجازی اطلاع ندارم ولی اگه بجای شما باشم اول چک میکنم ببینم فیلد استادها چیه و بر اساس علاقه انتخاب میکنم
ارزوی موفقیت
(13 مهر 1394 11:48 ق.ظ)kaviresabz نوشته شده توسط: [ -> ]
(13 مهر 1394 10:23 ق.ظ)researcher0 نوشته شده توسط: [ -> ]بنظرتون روزانه یا شبانه رجایی بهتره یا مجازی امیرکبیر؟

سلام دوست عزیز من درباره مجازی اطلاع ندارم ولی اگه بجای شما باشم اول چک میکنم ببینم فیلد استادها چیه و بر اساس علاقه انتخاب میکنم
ارزوی موفقیت
ممنون از جوابتون. برای من فقط سطح و اعتبار مدرک ارشد مهمه. خصوصا خارج از کشور.
در این مورد این دانشگاه تو چه سطحیه؟
سلام اگر قصد خروج از کشور رو دارید میتونید بیاید رجائی و با دکتر ابراهیم پور تز بردارید خیلی ها اصلا ب خاطر همین کار این دانشگاه رو زدن البته این رو بگم کیفیت کار دکتر عالیه بخاطر همین دانشجوهای موفقی هم داره ازطرفی چون زمینه کاریشون علوم شناختیه و این زمینه اونور طالب زیاد داره و از ی طرف دیگ دکتر از پژوهشگران برتری هستن ک خارج از کشور بسیار قبولشون دارن دانشجوهاشون هم معمولا راحت تر میرن اونطرف
البته بنده از مجازی امیرکبیر اطلاعی ندارم اما اگر شما به علوم اعصاب و این فیلد کاری علاقه دارید میتونید با تلاش خیلی زیاد ان شالله ب هدفتون برسید
سلام من 576 نرم افزار آوردم
به نظر شما رجایی قبول میشم ؟
(25 خرداد 1395 02:24 ب.ظ)skhodaygani@outlook.com نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من ۵۷۶ نرم افزار آوردم
به نظر شما رجایی قبول میشم ؟

انشاالله قبول می شید.Smile
لینک مرجع