تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مصرف شدن ترافیک اینترنت توسط یه پردازه ! نیاز به راهنمایی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلا خدمت دوستان ، من یه نرم افزار کنترل ترافیک مصرفی اینترنت نصب کردم و می بینم که هر روز بدون دلیل ترافیکم مصرف می شه توسط یه پروسسی به نام svchost.exe ترافیکمو می خوره هیچ راهی هم نداره یعنی به ذهنم نمی رسه اگه برنامه بود با همین نرم افزار کنترل ترافیک kill می کردم که نیست ! همش کانکشن برقرار کرده دوستان خواهش می کنم اگه می تونید کمک کنید .... Confused
شاید واسه آپدیت ویندوز باشه
آپدیت ویندوز رو غیر فعال کن اگه درست نشد تو Task Manager میتونی kill کنی
(24 شهریور 1394 08:27 ب.ظ)Haj Reza نوشته شده توسط: [ -> ]شاید واسه آپدیت ویندوز باشه
آپدیت ویندوز رو غیر فعال کن اگه درست نشد تو Task Manager میتونی kill کنی
ممنون که جواب دادی نه قضیه به این سادگی ها نیست شاید این یه ویروس باشه من زبانم زیاد خوب نیست نتونستم همه ی مطالب در این مورد رو بخونم ! آخرین اپدیت ویروس کش nod 32 نتونست پیداش کنه
شاید هم ویروس نباشه ولی چرا باید از ترافیکم استفاده کنه هر روز حداقل 30 مگابایت هم آپلود می کنه و هم دانلود ......

سخت ترین و مسخره ترین کار برام عوض کردنه ویندوزه که تمام تلاشمو می کنم کار به اونجا ختم نشه !Confused
این پروسس قسمت اعظم سرویسهای ویندوز رو میزبانی میکنه ولی گاهی بعضی ویروسها هم خودشون رو به این اسم تغییر میدن
میتونید با چک کردن Digital Signature مطمئن بشید که پروسس اصلی ویندوز هست یا نه
همیشه هم کیل کردن این پروسس امکانپذیر نیست چون بیشتر سرویسهای ویندوز متوقف میشن
بعضی ویروسها هم ماجولهاشون رو به این پروسس تزریق میکنن که شناسایی ویروس مشکل میشه
میتونید از برنامه fiddler2 استفاده کنید برای رد گیری استفاده از اینترنت یا Http Debugger که بهتر هست ولی مشکل از کار افتاد سریال رو داره
با تشکر از نظرات خوب دوستان
استفاده کردیم
لینک مرجع