تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 83 آی تی- معماری سازمانی شهید بهشتی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خدا رو شکر همونی که دوست داشتم قبول شدم. با آرزوی موفقیت برای بقیه دوستان
تبریک میگم... سوال داشتین در خدمتم.. Big Grin
(15 شهریور 1394 03:26 ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم... سوال داشتین در خدمتم.. Big Grin
چشم. خیلی ممنونمSmile
(15 شهریور 1394 10:32 ق.ظ)maryam368 نوشته شده توسط: [ -> ]خدا رو شکر همونی که دوست داشتم قبول شدم. با آرزوی موفقیت برای بقیه دوستان

سلام
خسته نباشید خواستم بدونم معماری سازمانی کد ضریب ۱ یا ۲ ا؟
ممنوووون
(18 آذر 1394 03:02 ب.ظ)ModaresaneSharif_IT نوشته شده توسط: [ -> ]
(15 شهریور 1394 10:32 ق.ظ)maryam368 نوشته شده توسط: [ -> ]خدا رو شکر همونی که دوست داشتم قبول شدم. با آرزوی موفقیت برای بقیه دوستان

سلام
ممنوووون

سلام مرسی... جزء همون کدیه که گرایش آی تی و تجارت داره... درواقع ما گرایش آی تی-معماری سازمانی هستیم...
(18 آذر 1394 11:31 ب.ظ)maryam368 نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام
ممنوووون

سلام مرسی... جزء همون کدیه که گرایش آی تی و تجارت داره... درواقع ما گرایش آی تی-معماری سازمانی هستیم...

واقعا ممنون لطف کردین ایشالا که بتونم قبول بشم BlushBlush
میدونین آخرین رتبه در سهمیه ای که قبول شده تو این رشته چند بوده؟Huh
(19 آذر 1394 12:47 ق.ظ)ModaresaneSharif_IT نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 آذر 1394 11:31 ب.ظ)maryam368 نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام
ممنوووون

واقعا ممنون لطف کردین ایشالا که بتونم قبول بشم BlushBlush
میدونین آخرین رتبه در سهمیه ای که قبول شده تو این رشته چند بوده؟Huh

خواهش میکنم... انشالله قبول میشید... پارسال که تا 92 گرفته بودند ولی امسال که قبول شدم تا 114 هم داشتیم... شما کتاب مبانی مدیریت رابینز رو بخونید خیلی خوب توضیح داده اصولا همه سوالات رو از اون میدن... اگه درصد مدیریت رو بالا بزنید خیلی رتبه تون خوب میشه...
لینک مرجع