تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 3105 دانشگاه گیلان -در مورد دانشگاه راهنمایی بفرمایید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
حالا شما میرید گیلانو با وجود اینکه میگید خوب نیست
دکتر احمدی فر مدیر گروه هستش.چند واحد گرفتید
به من 9 واحد دادن
(18 مهر 1394 01:25 ق.ظ)shakiba.s96 نوشته شده توسط: [ -> ]مهندس جان از این بیشتر نمیتونم توضیح بدم، به نظر من دانشگاه خوبی نیست.همین.من درهمین حد میتونم بگم و این نظر منه پرفسور
یکم شکیبا باش برادر من
حالا من چه گناهی دارم که منو میزنی Big Grin

(18 مهر 1394 04:11 ب.ظ)fatima1356 نوشته شده توسط: [ -> ]حالا شما میرید گیلانو با وجود اینکه میگید خوب نیست
به من ۹ واحد دادن
اگه پیشنیاز بهتون خورده طبیعیه 9 واحد
چون نمره دروس پیشنیاز تو معدل حساب نمیشه
خیر پیشنیاز ندارم
(19 مهر 1394 11:03 ق.ظ)researcher0 نوشته شده توسط: [ -> ]
(18 مهر 1394 01:25 ق.ظ)shakiba.s96 نوشته شده توسط: [ -> ]مهندس جان از این بیشتر نمیتونم توضیح بدم، به نظر من دانشگاه خوبی نیست.همین.من درهمین حد میتونم بگم و این نظر منه پرفسور
یکم شکیبا باش برادر من
حالا من چه گناهی دارم که منو میزنی Big Grin

(18 مهر 1394 04:11 ب.ظ)fatima1356 نوشته شده توسط: [ -> ]حالا شما میرید گیلانو با وجود اینکه میگید خوب نیست
به من ۹ واحد دادن
اگه پیشنیاز بهتون خورده طبیعیه 9 واحد
چون نمره دروس پیشنیاز تو معدل حساب نمیشه
من اگه نسبتی با‌شما پیدا کنم خواهر شما‌میشم‌ نه برادر، تا کسی هم منو نزنه نمیزنمش.
(22 مهر 1394 01:26 ق.ظ)shakiba.s96 نوشته شده توسط: [ -> ]من اگه نسبتی با‌شما پیدا کنم خواهر شما‌میشم‌ نه برادر، تا کسی هم منو نزنه نمیزنمش.
پس خواهرم امیدوارم دوران خوبی تو اون دانشگاه داشته باشی
من کارشناسی ورودی ۸۹ گیلان بودم سخت افزار میخوندم. به نظر من همین که یکی دوتا استاد توی گروه شما باشن که شرایط شما بهشون بخوره و کار کنید باهاشون کافیه. شرایط محیطی هم خوبه اونجا. میون استادای نرم افزار با دکتر میروشندل کار کردم خیلی خوب بودن ایشون. دکتر ابراهیمی و دکتر احمدی فر هم چون مرتبط با گرایش سخت افزار بودن بیشتر باهاشون کار کردم و خوب بودن.
سوال دیگه ای بود در خدمتم
موفق باشید
دانشگاه گیلان فقط نرم افزار پذیرش میکنه ؟
ممنون ا زنتی که گذاشتید.بله من با دکتر روشندل الان هوش تجاری دارم.و با دکتر احمدی فر هم سیستمهای پرداخت.الان تقریبا نظرم بهتر شده نسبت به دانشگاه.
(27 مهر 1394 02:11 ب.ظ)researcher0 نوشته شده توسط: [ -> ]
(22 مهر 1394 01:26 ق.ظ)shakiba.s96 نوشته شده توسط: [ -> ]من اگه نسبتی با‌شما پیدا کنم خواهر شما‌میشم‌ نه برادر، تا کسی هم منو نزنه نمیزنمش.
انقد بد هست که یه ترم نشده دارم از اونجا خارج میشمو میرم یه یونی دیگه
(07 آبان 1394 08:14 ب.ظ)shakiba.s96 نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 مهر 1394 02:11 ب.ظ)researcher0 نوشته شده توسط: [ -> ]
انقد بد هست که یه ترم نشده دارم از اونجا خارج میشمو میرم یه یونی دیگه

سلام
میتونم معیار شما برای خوبی یا بدی دانشگاه رو بدونم؟
چرا دانشگاه رو بد میدونین؟ کجا میخوایین برین حالا؟
خانم شکیبا چرا فکر میکنید دانشگاه خوبی نیست؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع