تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 460 تجارت و 726 شبکه مجازی امیرکبیر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
همون چیزی که فکر میکردم شد.شاید ثبت نام نکنم چون چیزای خوبی در مورد مجازی نمیشنوم.اکثرا میگن مجازی خوب نیستSad
سلام
مبارک باشه
مجازی فکر میکنم جزو نفرات برتر باشید یه مزایایی داره
منم با رتبه 700 مجازی امیرکبیر تجارت الکترونیک قبول شدم . تو سایت خود دانشگاه زده کسی که بخواد میتونه با هماهنگی استاد پروژه ش رو با پایان نامه عوض کنه . راستی کسی میدونه ثبت نام کی و چطوریه و چه مدارکی میخاد ؟
خیلی خوبه که .شما تجارت میخونید بعد چرا با این سیستم اموزشی موافق نیستید.بهرحال امیرکبیره.مبارکه
دوستان مجازی امیرکبیر لطف میکنید باهم یه گروه باشیم ببینیم چی به چیه که سریعتر تصمیم بگیریم
آیدی تلگرام من
once_4_ever
ممنون میشم دورهم جمع بشیم
(10 شهریور 1394 11:46 ق.ظ)fatima1356 نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی خوبه که .شما تجارت میخونید بعد چرا با این سیستم اموزشی موافق نیستید.بهرحال امیرکبیره.مبارکه

ممنون.آخه دید اکثریت نسبت به مجازی خوب نیست با هر کسی مشورت میکنم میگه نرفتنش بهتره.حتی اگه امیرکبیر باشه
(10 شهریور 1394 09:25 ب.ظ)s.p نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 شهریور 1394 11:46 ق.ظ)fatima1356 نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی خوبه که .شما تجارت میخونید بعد چرا با این سیستم اموزشی موافق نیستید.بهرحال امیرکبیره.مبارکه

ممنون.آخه دید اکثریت نسبت به مجازی خوب نیست با هر کسی مشورت میکنم میگه نرفتنش بهتره.حتی اگه امیرکبیر باشه

غیرانتفاعی تهران چی؟ اونم خوب نیست؟
(11 شهریور 1394 01:24 ب.ظ)sama89 نوشته شده توسط: [ -> ]غیرانتفاعی تهران چی؟ اونم خوب نیست؟
شما غیرانتفاعی قبول شدی؟ رتبتون چند بود و آیا قبل غیرانتفاعی مجازی انتخاب کرده بودید؟
(11 شهریور 1394 02:53 ب.ظ)researcher0 نوشته شده توسط: [ -> ]
(11 شهریور 1394 01:24 ب.ظ)sama89 نوشته شده توسط: [ -> ]غیرانتفاعی تهران چی؟ اونم خوب نیست؟
شما غیرانتفاعی قبول شدی؟ رتبتون چند بود و آیا قبل غیرانتفاعی مجازی انتخاب کرده بودید؟

من غیرانتفاعی خاتم تهران قبول شدم.رتبم 561 بود و مجازی انتخاب نکرده بودم.
(11 شهریور 1394 01:24 ب.ظ)sama89 نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 شهریور 1394 09:25 ب.ظ)s.p نوشته شده توسط: [ -> ]

غیرانتفاعی تهران چی؟ اونم خوب نیست؟

غیرانتفاعی خوبیش اینه که پایان نامه داره ولی مجازی نداره.خوندنشم راحتتره چون مثل دولتیا سخت نمیگیرن و کلاساشم همه حضوریه.ولی بازم اسمش غیرانتفاعیه و ...... من غیرانتفاعی خاتم رو انتخاب آخرم زده بودم.نمیدونم چجوریه اطلاعاتی در موردش ندارم
لینک مرجع