تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 226 شبکه- امنیت مالک اشتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خدا را شکر. منم نمیدونم باید خوشحال باشم یا نه.....
خدا را شکر
(09 شهریور 1394 06:27 ب.ظ)m.zeinali نوشته شده توسط: [ -> ]خدا را شکر. منم نمیدونم باید خوشحال باشم یا نه.....
خدا را شکر

عاااالی بود ....
تبریییییییک
ان شاا.. در تمام مراحل زندگی موفق باشید.
تبریک میگم

موفق باشید
تبریک
با آرزوی موفقیت
تبریک میگم. موفق باشید
سلام تبریک میگم موفق باشید
سلام تبریک میگم بهتون فقط ببخشید میپرسم شما روزانه قبول شدید آخه من با 151 مالک نیوردم میخام ببینم مصاحبه شو رد شدم!
ممنون. زنده باشید. بله روزانه هست
تبریک میگم
ببخشید من یه سوال ازتون دارم تو مالک اشتر جایی برا امنیت ثبت نام و مداکشو نزده هنوز .شما اطلاعی ندارید؟
(10 شهریور 1394 11:23 ق.ظ)lafkadio نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشید من یه سوال ازتون دارم تو مالک اشتر جایی برا امنیت ثبت نام و مداکشو نزده هنوز .شما اطلاعی ندارید؟

دقیق نمیدونم. سایت گلستانم که زده باز نمیشه. فک کنم روز ثبت نام 18مه. باید با دانشگاه تماس بگیریم.
(10 شهریور 1394 12:59 ب.ظ)m.zeinali نوشته شده توسط: [ -> ]
(10 شهریور 1394 11:23 ق.ظ)lafkadio نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشید من یه سوال ازتون دارم تو مالک اشتر جایی برا امنیت ثبت نام و مداکشو نزده هنوز .شما اطلاعی ندارید؟

دقیق نمیدونم. سایت گلستانم که زده باز نمیشه. فک کنم روز ثبت نام ۱۸مه. باید با دانشگاه تماس بگیریم.

منم همین فکرو می کنم باز اگه چیزی فهمیدین همین جا بگید ممنون می شم
همکلاسی هستیم انگار
تبریک میگم
ولی من ۲۲۵ بودم قبول نشدم چطوریه شما قبول شدین؟ Smile به نظر میاد مصاحبه خیلی تاثیر داشته Smile
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع