تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۴۰ گرایش اول --> شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مجموعه علوم کامپیوتر-دانشگاه صنعتی شریف -تهران
لینک به انتخاب رشتم :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۸امین انتخابم قبول شدم.
تبریک، از وجود دکتر قدسی لذت ببرید. قسمت من که نشد
(09 شهریور 1394 07:37 ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک، از وجود دکتر قدسی لذت ببرید. قسمت من که نشد

دکتر قدسی مگه با دانشجو های علوم کار دارن؟
سلام تبریک میگم انشاالله در ادامه هم موفق باشید
(09 شهریور 1394 11:18 ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط: [ -> ]سلام تبریک میگم انشاالله در ادامه هم موفق باشید

مرسی‌، شما هم همینطور Smile
(09 شهریور 1394 10:12 ب.ظ)RinoOo نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 شهریور 1394 07:37 ب.ظ)ali blhj نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک، از وجود دکتر قدسی لذت ببرید. قسمت من که نشد

دکتر قدسی مگه با دانشجو های علوم کار دارن؟

فکر می کردم دارن نمی دونم به هر حال مبارک باشه
سلام . تبریک میگم با این رتبه خیلی جای خوبی قبول شدید.موفق باشید.
تبریک
دانشگاه شریف ان هم دانشکده ریاضیات باریکلا
تبریک میگم دلیلش چی بود شبانه هارو قبل از روزانه انتخاب کردین؟آیا اطمینان داشتید که در انتخابهای قبلی برنده هستید یا دلیل دیگری داشت؟؟؟
(10 شهریور 1394 03:57 ب.ظ)zarch نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم دلیلش چی بود شبانه هارو قبل از روزانه انتخاب کردین؟آیا اطمینان داشتید که در انتخابهای قبلی برنده هستید یا دلیل دیگری داشت؟؟؟
از بعد مهندسی کامپیوتر امیرکبیر دیگه دوست نداشتم رشته هارو، برا همین اول شبانه زدم که اگه قبول شدم و نرفتم محروم نشم.
(09 شهریور 1394 06:00 ب.ظ)RinoOo نوشته شده توسط: [ -> ]مجموعه علوم کامپیوتر-دانشگاه صنعتی شریف -تهران
لینک به انتخاب رشتم :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سلام
تبریک عرض میکنم
لطف کنید منابعی که استفاده کردید رو ذکر کنید؟؟؟
پیوسته موفق باشید
تبریک می گم مهندس، ان شاالله که همیشه موفق باشی. راستی پیش بینیت درخصوص اینکه روزانه امیرکبیر قبول میشم درست از اب دراومدSmile
(10 شهریور 1394 04:34 ب.ظ)mmm1374 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 شهریور 1394 06:00 ب.ظ)RinoOo نوشته شده توسط: [ -> ]مجموعه علوم کامپیوتر-دانشگاه صنعتی شریف -تهران
لینک به انتخاب رشتم :

سلام
تبریک عرض میکنم
لطف کنید منابعی که استفاده کردید رو ذکر کنید؟؟؟
پیوسته موفق باشید

این لینک به مصاحبم :

(11 شهریور 1394 11:55 ق.ظ)حسین۹۴ نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک می گم مهندس، ان شاالله که همیشه موفق باشی. راستی پیش بینیت درخصوص اینکه روزانه امیرکبیر قبول میشم درست از اب دراومدSmile
ما که مهندس نشدیم! انگار بهمون نمیاد Smile شما مبارک باشی مهندس!
لینک به انتخاب رشتم :

مبارکه خیلی خیلی تبریک....اگه درست یادم باشه پارسال هم رتبه تون حتی بهتر هم بود. این یعنی حقتونه شریف. بازم تبریک
لینک مرجع