تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 233 امنیت و شبکه + شاگرد اولی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
امنیت دانشگاه اصفهان
خدارو شکرAngel
سلام تبریک میگم همکلاسی
تبریک میگم. منم امنیت اصفهان آوردم
(09 شهریور 1394 06:38 ب.ظ)mohamad_k2 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام تبریک میگم همکلاسی
تبریک میگم

(09 شهریور 1394 07:09 ب.ظ)livefarshad نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم. منم امنیت اصفهان آوردم

منم به شما تبریک میگم

(09 شهریور 1394 06:07 ب.ظ)Eagle 72 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام تبریک میگم، میخواستم بدونم که سهمیه شاگرد اولی تا چند وقت بعد فارغ التحصیلی اعتبار داره و چجوری و چه زمانی میشه این سهمیه رو اعمال کرد؟!

اولا که باید معدل کل در اخر ترم 8 اول باشین
دومباید تا یه تاریخ مشخصی که سازمان سنجش هر سال در دفترچه اعلام میکنه تمام نمراتتون ثبت شده باشه حتی پروژه
از امسال گفتند که تا یک سال بعد از اتمام تحصیل میتونید از این شرایط استفاده کنید ولی باز هم باید تا اون تاریخ مشخص نمراتتون ثبت شده باشه.

اگه بازم سوالی داشتین من در خدمتم
تبریک میگم دوستم.انشاله عاقبت بخیر شی
سلام تبریک میگم موفق باشین
(09 شهریور 1394 08:37 ب.ظ)Eagle 72 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 شهریور 1394 07:24 ب.ظ)زینب۲۳ نوشته شده توسط: [ -> ]
(09 شهریور 1394 06:38 ب.ظ)mohamad_k2 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام تبریک میگم همکلاسی
تبریک میگم

(09 شهریور 1394 07:09 ب.ظ)livefarshad نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم. منم امنیت اصفهان آوردم

منم به شما تبریک میگم

(09 شهریور 1394 06:07 ب.ظ)Eagle 72 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام تبریک میگم، میخواستم بدونم که سهمیه شاگرد اولی تا چند وقت بعد فارغ التحصیلی اعتبار داره و چجوری و چه زمانی میشه این سهمیه رو اعمال کرد؟!

اولا که باید معدل کل در اخر ترم ۸ اول باشین
دومباید تا یه تاریخ مشخصی که سازمان سنجش هر سال در دفترچه اعلام میکنه تمام نمراتتون ثبت شده باشه حتی پروژه
از امسال گفتند که تا یک سال بعد از اتمام تحصیل میتونید از این شرایط استفاده کنید ولی باز هم باید تا اون تاریخ مشخص نمراتتون ثبت شده باشه.

اگه بازم سوالی داشتین من در خدمتم

ممنون بابت اطلاعاتتون
فقط یه سوال دیگم داشتم، من رشته لیسانسم آی تی بود و توی آی تی شاگرد اول شدم ولی برای ارشد میخوام کنکور کامپیوتر شرکت کنم، میخواستم ببینم که میشه آیا از سهمیه شاگرد اولی ای تی توی کنکور کامپیوتر استفاده کرد؟ ممنون

اتفاقا من برعکس شما بودمBig Grin.
من لیسانس سخت افزار دارم.و در کنکور ای تی شرکت کردم و از این سهمیه استفاده کردم.
هر کسی در هر رشته ای شاگرد اول باشه میتونه برای هر کنکور هر رشته ای از این سهمیه استفاده کنه
سلام
تبریک فراوان HeartHeartامیدوارم موفق باشید
اگه امکان داره کارنامه تون را هم بزارید؟؟؟؟؟
لینک مرجع