تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: لطفا جواب داده بشه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان کسانی که تجربه ثبت نام آزمون های ارشد سال قبل را داشته لطفا جواب بدید
1-میخوام بدونم بعد از ثبت نام آزمون ارشد آیا سنجش برای کسانی که دانشجو هستن و مثلا توی دی ماه 94که امتحان میدن و فارغ التحصیل میشن سالهای قبل امکان تغییر معدل گذاشته بودن یانه ؟
2-کسی که درسش تموم نشده و معدلش زیر 12 هستش میتونه ثبت نام کنه واسه ارشد ؟آیا فقط ارایه مدرک و معدل در زمان ثبت نام هستش؟
3-قضیه اینکه یه فرمی مربوط به معدل و تعداد واحد گذرانده توسط دانشجو توی دفترچه ثبت نام آزمون ارشد هستش و باید پر شده و به تایید دانشگاه برسه چیه
تشکر از دوستان
سلام دوست عزیز

1-کنکور ارشد سال تحصیلی 93-94 که من دانشجو بودم،اواخر بهمن ماه امکان ویرایش اطلاعات و معدل وجود داشت.

2- نمیدونم معدل موقع ثبت نام مهم هست بالای 12 باشه یا نه.ولی به احتمال زیاد باید بالای 12 باشه که بتونید کنکور بدید.

3-فرم واسه اینه که موقع ثبت نام در دانشگاهی که ارشد قبول شدید ارائه بشه تا مشخص شه معدلی که قبلا ثبت کردید درست هست.

**اگه مطمئن شدید که معدل موقع ثبت نام هم باید بالای 12 باشه،به نظر من معدلتون رو 12 بزنید بعد بهمن ماه ویرایشش کنید.
لینک مرجع