تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: طرح مدیر برنامه مدرسان شریف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان کسی از طرح مدیر برنامه مدرسان شریف استفاده کرده؟در صورت استفاده آیا مفید بوده؟
یعنی هیچ کس از مشاوره مدرسان استفاده نکرده؟ ??
اونایی که استفاده کردن اکثرشون الآن در حال خدمت زیر پرچمن.Smile
بقیه شون هم دارند آماده میشن سال بعد بدون مشاوره کنکور بدن.Big Grin

شما فکر میکنید مشاوران مدرسان کیا هستن؟
از همین مطالب مشاوره داخل سایت استفاده کنید و مصاحبه ها. بهترین روش برای هر کسی را خودش میتونه تعیین کنه.
(23 مرداد 1394 07:33 ب.ظ)A L I نوشته شده توسط: [ -> ]اونایی که استفاده کردن اکثرشون الآن در حال خدمت زیر پرچمن.Smile
بقیه شون هم دارند آماده میشن سال بعد بدون مشاوره کنکور بدن.Big Grin

شما فکر میکنید مشاوران مدرسان کیا هستن؟
از همین مطالب مشاوره داخل سایت استفاده کنید و مصاحبه ها. بهترین روش برای هر کسی را خودش میتونه تعیین کنه.
این طرح جدید هست برا همین دوستان نظری ندادند.
الان متوجه شدم

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
- درود بر شما مشتاقان علم و ادب
- بسیار مزخرف و افتضاحست
- عمق فاجعه اونجایی که متاسفانه مدیر برنامه از شما در زمینه مشاوره بسیار پایین تر و ضعیف تره (شوربختانه این قضیه راجع به من صدق می کنه)
- هر هفته طرف در یک روز و ساعت خاص (به عنوان مثال دوشنبه ها ساعت 10 الی 11) زنگ میزنه و اگه شما پاسخ دادین که تنها به مدت 10 دقیقه گفتگوی تهوع آوری دارین که تماما آکنده از تزویر و ریاست از طرف ایشون و اگه هم که جواب ندادین پس دیگه هیچ, میره تا هفته بعد
- بد حادثه مشاور نمیتونه هیچ کمکی فراتر از کتاب مشاوره, برنامه ریزی و مدیریت زمان خود مدرسان شریف بهتون بکنه
- بدبختانه مشاورین همون رتبه های برتر رشته شما در سال های قبل هستن که هیچ دوره خاصی ندیدن و فقط همون کتاب مشاوره, برنامه ریزی و مدیریت زمان خود مدرسان رو که شما هم خوندین, خوندن
- بسیار ضعیف و غیرکارشناسانه و مبتدیست این طرح
- بسیار جای نقد و اصلاح و کار داره
- من به شخصه درک نمی کنم چطور به گفته خود مسئولین موسسه این همه نیروی خبره, نخبه و نابغه در مدرسان هست اما ذره ای و باز هم تاکید می کنم اندکی خلاقیت و نوآوری در بین این همه نیروی زبده وجود نداره
- و در نهایت به شدت و حدت توصیه می کنم به هیچ عنوان برای این طرح بی خاصیت و غیر مفید و بی ارزش هزینه زمانی و مالی نکنین
- باشد که مورد تایید شما دوستان قرار گیرد
- روزگار خوش

Tomorrow is so late, do it now
(24 مرداد 1394 06:55 ق.ظ)gubriyas نوشته شده توسط: [ -> ]-
- من به شخصه درک نمی کنم چطور به گفته خود مسئولین موسسه این همه نیروی خبره, نخبه و نابغه در مدرسان هست اما ذره ای و باز هم تاکید می کنم اندکی خلاقیت و نوآوری در بین این همه نیروی زبده وجود نداره
- و در نهایت به شدت و حدت توصیه می کنم به هیچ عنوان برای این طرح بی خاصیت و غیر مفید و بی ارزش هزینه زمانی و مالی نکنین
- روزگار خوش

البته مدرسان میگه اینا رتبه خوب بودند. بعضی شون که نبودند. بعضیشون هم که بوده اند اصلا" مدرسان نبوده اند و فقط جوایز مدرسان را گرفته اند و گفته اند ما اونجا بودیم.

(24 مرداد 1394 03:22 ق.ظ)Tehran_95 نوشته شده توسط: [ -> ]این طرح جدید هست برا همین دوستان نظری ندادند.
الان متوجه شدم

خب از اول میگفتی دوست گرامی که شما خودت کارمند مدرسانی و از این شیوه قدیمی برای جذب مشتری و دریافت پورسانت استفاده میکنی.
مدرسان یه شیوه جالبی که تو این سایت داره اینه که مثلا" یکی میاد میگه فلان کتاب یا فلان طرح یا فلان موضوع را در مورد مدرسان میشناسید خودش هم کارمند اونجاست یا بازاریابشونه. بعد کسی جواب نمیده. بعدا" کلی میپرسه و کسی هم جواب نمیده بعدش میاد میگه این طرح جدیده یا میاد میگه من کلی تحقیق کردم فلام دوره مدرسان بین همه موسسات عالی تره یا فلان کتاب مدرسان عالیه.
این شیوه از انواع کثیف بازاریابی است.

مثلا" تو قسمت ثبت نام واسه آزمونهای آزمایشی یه نفر خودش را داوطلب معرفی کرده و میگه من صحبت میکنم تخفیف میگیرم هماهنگ میکنم . اگه تحقیق کنید می بینید طرف خودش کارمند مدرسانه.
تعجب من از این بچه های داوطلب کارشناسی ارشده که اینقدر ساده اند و از طرف مدام تشکر هم میکنن. Big GrinTongueBig Grin
یاد اون زمانهایی بخیر که اینجا اینقدر فضاش آلوده نبود. همه حرفها صادقانه بود. از دست رفت .
(24 مرداد 1394 10:19 ق.ظ)A L I نوشته شده توسط: [ -> ]
- روزگار خوش

البته مدرسان میگه اینا رتبه خوب بودند. بعضی شون که نبودند. بعضیشون هم که بوده اند اصلا" مدرسان نبوده اند و فقط جوایز مدرسان را گرفته اند و گفته اند ما اونجا بودیم.

(24 مرداد 1394 03:22 ق.ظ)Tehran_95 نوشته شده توسط: [ -> ]این طرح جدید هست برا همین دوستان نظری ندادند.
الان متوجه شدم

خب از اول میگفتی دوست گرامی که شما خودت کارمند مدرسانی و از این شیوه قدیمی برای جذب مشتری و دریافت پورسانت استفاده میکنی.
مدرسان یه شیوه جالبی که تو این سایت داره اینه که مثلا" یکی میاد میگه فلان کتاب یا فلان طرح یا فلان موضوع را در مورد مدرسان میشناسید خودش هم کارمند اونجاست یا بازاریابشونه. بعد کسی جواب نمیده. بعدا" کلی میپرسه و کسی هم جواب نمیده بعدش میاد میگه این طرح جدیده یا میاد میگه من کلی تحقیق کردم فلام دوره مدرسان بین همه موسسات عالی تره یا فلان کتاب مدرسان عالیه.

مثلا" تو قسمت ثبت نام واسه آزمونهای آزمایشی یه نفر خودش را داوطلب معرفی کرده و میگه من صحبت میکنم تخفیف میگیرم هماهنگ میکنم . اگه تحقیق کنید می بینید طرف خودش کارمند مدرسانه.
تعجب من از این بچه های داوطلب کارشناسی ارشده که اینقدر ساده اند و از طرف مدام تشکر هم میکنن. Big GrinBig Grin
یاد اون زمانهایی بخیر که اینجا اینقدر فضاش آلوده نبود. همه حرفها صادقانه بود. از دست رفت .
من کارمند مدرسان نیستم چه راحت قضاوت میکنی

(24 مرداد 1394 06:55 ق.ظ)gubriyas نوشته شده توسط: [ -> ]- درود بر شما مشتاقان علم و ادب
- بسیار مزخرف و افتضاحست
- عمق فاجعه اونجایی که متاسفانه مدیر برنامه از شما در زمینه مشاوره بسیار پایین تر و ضعیف تره (شوربختانه این قضیه راجع به من صدق می کنه)
- هر هفته طرف در یک روز و ساعت خاص (به عنوان مثال دوشنبه ها ساعت 10 الی 11) زنگ میزنه و اگه شما پاسخ دادین که تنها به مدت 10 دقیقه گفتگوی تهوع آوری دارین که تماما آکنده از تزویر و ریاست از طرف ایشون و اگه هم که جواب ندادین پس دیگه هیچ, میره تا هفته بعد
- بد حادثه مشاور نمیتونه هیچ کمکی فراتر از کتاب مشاوره, برنامه ریزی و مدیریت زمان خود مدرسان شریف بهتون بکنه
- بدبختانه مشاورین همون رتبه های برتر رشته شما در سال های قبل هستن که هیچ دوره خاصی ندیدن و فقط همون کتاب مشاوره, برنامه ریزی و مدیریت زمان خود مدرسان رو که شما هم خوندین, خوندن
- بسیار ضعیف و غیرکارشناسانه و مبتدیست این طرح
- بسیار جای نقد و اصلاح و کار داره
- روزگار خوش

خیلی ممنون که پاسخ دادید دیگه ثبت نام نمیکنم تو طرح مدیر برنامه.مشکل من این هست که نمیتونم برنامه ریزی خوبی کنم.و مشاوره هم تو شهر ما نیست.

(24 مرداد 1394 10:19 ق.ظ)A L I نوشته شده توسط: [ -> ]
- روزگار خوش

الان متوجه شدم

تعجب من از این بچه های داوطلب کارشناسی ارشده که اینقدر ساده اند و از طرف مدام تشکر هم میکنن. Big GrinTongueBig Grin
سلام دوست عزیز
همینطور که داشتم پست ها رو میخوندم به پست شما برخوردم و واقعا متاسفم از اینکه توی یه دوره زمانی زندگی میکنیم که خوبی کردن باعث میشه بعضیا خیلی راحت به آدم تهمت بزنن.
من همون کسی هستم که شما گفتین خودشو داطلب معرفی کرده و کارمند مدرسان شریفه.
ببینید اولا به این نکته توجه کنید که گفتم ثبت نام با تخفیف 50 درصد و این یعنی نصف قیمت یعنی اگه مدرسان بخواد منو استخدام کنه و بعد بگه برو داد بزن که آااااای دوستان بیاید با نصف قیمت ثبت نام کنید و بعدش بخواد به ازای هرچند نفری که ثبت نام کردن یه پولی هم به من بده اینجوری حتی یه چیزی باید از جیبش بزاره که بتونه پول کارمنداشو بده.
درثانی اگه شما وقت کنین یه سری به همه موسسات بزنین همشون میگن که برای ثبت نام گروهی یه تخفیفی میدن حتی شما استخر هم بخوای بری اگه یه گروه باشین بهتون تخفیف میدن.
من اومدم با مدرسان صحبت کردم که ماهم یه گروه به حساب بیایم و این شرط رو که همه توی یه شهر باشیم برامون بردارن و اونا هم لطف کردن قبول کردن و این طرح هم فقط مال امسال نیست شما اگه پست های سال های پیش رو هم یه نگاه بندازین میبینید که هرسال یه نفر این کارو توی مانشت انجام داده و الانم میتونید با همه اون دوستان اگه در دسترس بودن ارتباط بگیرید که ببینید کارمند مدرسان هستن یا دانشجو هستند.
سوما اصلا فرض کنیم که کارمند مدرسان باشم(که نیستم) به نظر شما آیا برای کسانی که میخوان آزمون ثبت نام کنن.خودشون برن ثبت نام و کل هزینه رو بدن خوبه یا از طریق به قول شما کارمند مدرسان با نصف قیمت ثبت نام کنند؟
امیدوارم که اون دنیا بتونید جواب تهمتی که خیلی راحت زدید رو بدین.من که کسایی رو که تهمت زدن حلال نمیکنم چون سر این طرح واقعا اذیت شدم و اگه آخرش هم بخواد این جواب زحمتم باشه واقعا بی انصافیه.
و السلام
تازه به منم تهمت زدند.شد دو نفر.احتمالا به خودشون می بالند. من پست های دیگر ایشون رو خوندم کلا تهاجمی برخورد میکنند .
(24 مرداد 1394 05:09 ب.ظ)Tehran_95 نوشته شده توسط: [ -> ]تازه به منم تهمت زدند.شد دو نفر.احتمالا به خودشون می بالند. من پست های دیگر ایشون رو خوندم کلا تهاجمی برخورد میکنند .
من از شما عذر میخوام .
اینجا سایته و برخورد حضوری که نیست وقتی یکی همه پستهاش در مورد مدرسان هست و این فروم هم که شعبه دوم مدرسان شریفه خودبخود حدس زده میشه که طرف کارمند مدرسانه.باور کنید بارها افرادی اینجا بشیوه شما عضو میشن و در اولین پست میرن سراغ مدرسان.
حالا شما tehran95 که این تاپیک را ایجاد کردین ولی این دوستمون را باد واسه اش خبر برده یا اینکه بعضیا هر جا اسم موسسه شون میاد هستند.

این یه شیوه مرسوم بازاریابی است که یه نفر از بین خریداران شروع کنه به تبلیغ کالای در معرض فروش.

از من بپرسند میگم ۷۵ درصد هم مدرسان تخفیف بده بازم زیاده. این دوستمون میگه من رفتم ۵۰ درصد گرفته ام. اقای سعید دهنوی سالهای قبل هم مدرسان تو همین جا همین تخفیف را میداد. شما چه کار ارزنده ای انجام دادی. ؟؟الآن که خود مدرسان اکانت رسمی هم داره.
نمیخوای که باور کنیم که مجانا" صبح تا شب مشغولی که بچه ها برسند به کنکور آزمایشی!!
اگه اینجوریه اجرکم عندا....
بپذیریم که اینجا شعبه ای از مدرسانه. اشکالی هم نداره . فقط بعضیا با زرنگیاشون به شعور و فهم بچه ها توهین نکنن ایرادی نداره.
تا همینجاش هم ممکنه من بخاطر مدرسان بن بشم.Smile
(24 مرداد 1394 06:35 ب.ظ)A L I نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 مرداد 1394 05:09 ب.ظ)Tehran_95 نوشته شده توسط: [ -> ]تازه به منم تهمت زدند.شد دو نفر.احتمالا به خودشون می بالند. من پست های دیگر ایشون رو خوندم کلا تهاجمی برخورد میکنند .
من از شما عذر میخوام .
اینجا سایته و برخورد حضوری که نیست وقتی یکی همه پستهاش در مورد مدرسان هست و این فروم هم که شعبه دوم مدرسان شریفه خودبخود حدس زده میشه که طرف کارمند مدرسانه.باور کنید بارها افرادی اینجا بشیوه شما عضو میشن و در اولین پست میرن سراغ مدرسان.
حالا شما tehran95 که این تاپیک را ایجاد کردین ولی این دوستمون را باد واسه اش خبر برده یا اینکه بعضیا هر جا اسم موسسه شون میاد هستند.

این یه شیوه مرسوم بازاریابی است که یه نفر از بین خریداران شروع کنه به تبلیغ کالای در معرض فروش.

از من بپرسند میگم ۷۵ درصد هم مدرسان تخفیف بده بازم زیاده. این دوستمون میگه من رفتم ۵۰ درصد گرفته ام. اقای سعید دهنوی سالهای قبل هم مدرسان تو همین جا همین تخفیف را میداد. شما چه کار ارزنده ای انجام دادی. ؟؟الآن که خود مدرسان اکانت رسمی هم داره.
نمیخوای که باور کنیم که مجانا" صبح تا شب مشغولی که بچه ها برسند به کنکور آزمایشی!!
اگه اینجوریه اجرکم عندا....
بپذیریم که اینجا شعبه ای از مدرسانه. اشکالی هم نداره . فقط بعضیا با زرنگیاشون به شعور و فهم بچه ها توهین نکنن ایرادی نداره.
تا همینجاش هم ممکنه من بخاطر مدرسان بن بشم.Smile

دوست عزیز باد خبر نیاورده ولی وقتی یه تاپیک ایجاد میشه معمولا اعضای سایت اون تاپیک رو میبینن و انتظار نداشته باشین که یه حرفی توی تاپیکی میزنین کسی اونو نخونه اونم توی فرومی که من توی یه تاپیک دیگه همون فروم دارم سر میزنم همیشه.این از این موضوع
اما در مورد جمله دومتون:
من به خودم نمیبالم که کار ارزشمندی کردم گفتم که این کار چند سال هست که توی مانشت اجرا میشه امسال هم من افتادم دنبال کاراش.
اما در مورد اینکه چرا بعضیا باور نمیکنن که مجانا صبح تا شب دنبال این تخفیف بودم فقط به همین ضرب المثل بسنده میکنم که خوبی که از حد بگذرد نادان گمان بد کند
(21 مرداد 1394 01:17 ب.ظ)Tehran_95 نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان کسی از طرح مدیر برنامه مدرسان شریف استفاده کرده؟در صورت استفاده آیا مفید بوده؟

از انجایی که منم شرایطی مثل شما را دارم و باتوجه به تحقیقاتی که کردم متاسفانه هیچکدام از موسسات برنامه ریزی اصولی ندارند ،بهتره یک نفری را پیدا کنید که تجربه کافی را داشته باشه
لینک مرجع