تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: خیلی خیلی فوری: هیچکی سوالات ارشد آزاد سال های قبل رو نداره ؟؟! جمعه امتحان دارم !
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها

کسی سوالای ارشد نرم افزار و هوش دانشگاه آزاد پنج شش سال اخیرو با جوابشون نداره؟اگه داره ممنون میشم بذاره Blush
بچه ها کسی نداشت واقعا !؟ جمعه امتحانه دیگه فرصتی نیس اگه کسی داره میشه لطف کنه بذاره UndecidedUndecidedUndecided
سلام
تو نت 89و90و92و93 رو من پیدا کردم بدون جواب
اگر میخوای تا آپلودشون کنم واست
(06 خرداد 1394 01:52 ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
تو نت ۸۹و۹۰و۹۲و۹۳ رو من پیدا کردم بدون جواب
اگر میخوای تا آپلودشون کنم واست
سلام خیلی ممنونم از جوابتون. ۹۳ و ۹۱ رو به زور و زحمت از همین انجمن پیدا کردمUndecided شما لطف میکنید ۹۰ و ۸۹ و ۹۲ رو بذاریدHeart

91 رو هم گذاشتم اگه خواستین
این سایت هم سوالات رو میفروشه
هوش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نرم افزار:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته پولین و جواب هم فک نکنم داشته باشن
بفرمایید:
سوالات ازاد از ۸۹تا۹۳بجز ۹۱
سال 92 تو انجمن هرکاری کردم اپ نشد
اینجا آپ کردم:

همه بدون جواب هستند
موفق باشید
(06 خرداد 1394 02:18 ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط: [ -> ]بفرمایید:
سال ۹۲ تو انجمن هرکاری کردم اپ نشد
اینجا آپ کردم:

همه بدون جواب هستند
موفق باشید

دست شما درد نکنه خیلی لطف کردینHeart با آرزوی موفقیت برای شماHeart

(06 خرداد 1394 02:18 ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط: [ -> ]بفرمایید:
سال ۹۲ تو انجمن هرکاری کردم اپ نشد
اینجا آپ کردم:

همه بدون جواب هستند
موفق باشید

ببخشید من سوالات 90 و 89 رو هرکاری کردم دانلود نشد میشه اونا رو هم تو همون سایتی که 92 رو گذاشتین بذارید. با عرض پوزش Blush
لینک مرجع