تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: هزينه تحصيل در دوره مجازي دولتي
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
یه سوال دارم هزینه تحصیل در دوره مجازی دولتی تقریبن هر ترم چقدر میشه و تفاوت این دوره ها با دوره مجازی پیام نور در چیه؟
سلام
بستگی به دانشگاه داره ولی حداقل ترمی 2 تومن رو حساب کن...الان شهریه ثابت من 1200 می دم,متغیر هم 3 درس 3 واحدی تقریبا 900 در میاد...
چند تا سوال دیگه دارم:
درس ها چه جوری روی پایگاه اینترنتی قرار میگیره؟ منظورم اینه هر هفته بخشی ازدرس روی سایت میذارن یا یهو کل کتاب رو؟ ایا حتمن باید تو روز و ساعت مشخصی به سایت برای دیدن درسها مراجعه کنه؟
لطفن اگه کسی دانشجوی مجازی دولتی هست بیاد یه کم اطلاعات بده
ُلام منم مجازی شهید بهشتی تهران رشته مهندسی کامپیوتر قبول شدم نمیدونم چیکار کنم
سلام
منم مجازی شهیدبهشتی قبول شدم
چرا کسی نمیاذ اطلاعات بده؟؟؟؟
ارزش ذاره بریم؟
اینو برای یکی از دوستان تو پیام خصوصی نوشتم فک کنم برای کسایی که میخوان بدونن مجازی چجوریه بدرد می خوره:

"سلام
بستگی به دانشگاه داره ولی ترمی حدود ۲ تومن
بله کاملا ارزش و اعتبار داره! چون مهر وزارت علوم رو داره ,به نظر من نگاه کنین ببینین با مدرکتون میخواین چیکا کنین,ولی هرجا درس بخونین و خوب بخونین مطمئن باشین راه پیشرفت هس...حتی تو جهنم!
روش اموزش,یک جلسه ابتدای ترم و یک جلسه انتهای ترم اجباری حضوریه,هر دو هفته هم هر یک از کلاس ها به صورت مجازی استاد میاد تو نت اشکالی داشته باشی حل میکنه ۲ ساعت...ولی اول ترم به ما برای هر درس محتوای کلی به صورت پی دی اف و ویدیو ضبط شده داده میشه مثل اینکه دقیقا سر کلاسی...حتی روزانه ها از همین منابع استفاده می کنن چون خیلی کامله...
بله من این نوع اموزش رو دوست دارم و راضی ام...البته می تونین هر موقع دوست داشتین برین دانشگاه با هماهنگی استاد بشینین سر کلاس درسش خوشحالم می شن!
نسبت به فول استاد هایی که میبینم(به نسبت دانشگاه ازاد و غیرانتفاعی)تو دانشگاه های دولتی و با رتبه ها به نظر من مجازی نسبت به اینها بهتره...ضمن اینکه اسم اون دانشگاه معتبر هم می خوره تو مدرکت نه غیرانتفاعی نمی دونم چی چی!
موفق باشید."
من ی ترم ناقص تو مجازی شهید بهشتی خوندم انصراف دادم هزینه ترم یک 2500000 شد پارسال نمی ارزه بازم با خودتونه.....
لینک مرجع