تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دوستان .. به من بدبخت کمک کنین !!!!!! چیجوری بگم یه پاسخ بدید دیگه .. مردم من
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان من معدل ترم 6 ام رو تا الان ویرایش نکردم ... طبق این عکس باید تیک این قسمت رو بردارم و معدل ترم 7 رو وارد کنم ؟??? یا جلوتر هم برا ویرایش معدل گزینه ای داره ؟؟؟

اخه ابان ماه که ثبت نام ما بود من همون معدل پایین رو داشتم ... ولی ترم 7 معدلم تغییر کرد ؟

[تصویر:  361168_mnj.JPG]
یعنی یکی از شما تعیین رشته نکردید ببینید بعد از ویرایش تو اینجا بازم ویرایش داریم یا نه ؟؟؟؟؟
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اا
(30 اردیبهشت 1394 07:11 ب.ظ)web33 نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی یکی از شما تعیین رشته نکردید ببینید بعد از ویرایش تو اینجا بازم ویرایش داریم یا نه ؟؟؟؟؟
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اا
سلام
شما نباید اون تیک رو بزنید و بجاش باید معدل جدیدتون رو وارد کنید!
در ادامه باید کدرشته ها رو وارد کنید و جایی واسه تغییر معدل دیگه نداره!
(30 اردیبهشت 1394 09:00 ب.ظ)JAFARI71 نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 اردیبهشت 1394 07:11 ب.ظ)web33 نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی یکی از شما تعیین رشته نکردید ببینید بعد از ویرایش تو اینجا بازم ویرایش داریم یا نه ؟؟؟؟؟
سلام
شما نباید اون تیک رو بزنید و بجاش باید معدل جدیدتون رو وارد کنید!
در ادامه باید کدرشته ها رو وارد کنید و جایی واسه تغییر معدل دیگه نداره!

دستت دردنکنه .. ایشالله به هرچی میخای برسی ..
لینک مرجع