تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بعد از ایتی تهران و تجارت امیر کبیر!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان برای کسی که براش ایتی و تجارت فرق نمیکنه، بعد از ایتی تهران و تجارت امیر به ترتیب کجاها خوبن؟ با فرض اینکه تربیت مدرسم ایتی بگیره کمک کنید دوستان لطفااااااااااااااااااااا
این سوال واسه منم مطرحه،دوستانی که انتخاب رشته های کامپیوتری ۳گام و ... یا حضوری پارسه رو رفتند چی گفتند بهشون؟
منم به شدت نیازدارم بدونم بعد از امیرکبیر (که نمیارم:ی) چی بزنم؟معماری سازمانی بهشتی یا تجارت علم و صنعت یا سامانه شبکه ای علوم و فنون؟
منم بین تجارت علم و صنعت و سامانه شبکه ای علوم و فنون موندم.کمممممممممکککککک لطفا!!!
(29 اردیبهشت 1394 09:31 ب.ظ)moritrans نوشته شده توسط: [ -> ]منم بین تجارت علم و صنعت و سامانه شبکه ای علوم و فنون موندم.کمممممممممکککککک لطفا!!!

به نظر من تجارت علم و صنعت بهتره چون حداقل اسمش مطرحه و آینده مشخصی داره
منم تجارت علم و صنعت رو به دانشگاه علوم و فنون ترجیح میدم
یعنی تربیت مدرس و بهشتی به حساب نمیان؟؟؟؟ من که تعریف تربیت مدرسو زیاد شنیدم
(30 اردیبهشت 1394 12:08 ق.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی تربیت مدرس و بهشتی به حساب نمیان؟؟؟؟ من که تعریف تربیت مدرسو زیاد شنیدم

تربیت که امسال از آی تی پذیرش نداره،ولی اگه داشت منم زودتر از بقیه میزدم،کارنامه یکی از بچه های پارسال رو دیدم با 63 بهشتی و علم و صنعت و علوم و فنون رو آورده بود،ولی مدرس رو نیاورده بود.

(29 اردیبهشت 1394 09:31 ب.ظ)moritrans نوشته شده توسط: [ -> ]منم بین تجارت علم و صنعت و سامانه شبکه ای علوم و فنون موندم.کمممممممممکککککک لطفا!!!

فک کنم تجارت علم و صنعت بهتر باشه،سامانه شبکه ای خیلی شبیه علوم کامپیوتره سر فصل هاش
لینک مرجع