تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: پاسخنامه اومد!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
دوستان پاسخنامه و کلید نهایی اومد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
الان دیگه فایده ای هم مگه داره؟
میشه دفترچه C کلید نهاییش رو بزارید ؟
(27 اردیبهشت 1394 05:40 ب.ظ)hs_65710 نوشته شده توسط: [ -> ]میشه دفترچه C کلید نهاییش رو بزارید ؟
واسه هر فردی پاسخنامه و کلید نهایی مربوط به دفترچه اش کنار هم قرار داره

کسی هست دفترچه اش c بوده باشه؟ رشته کامپیوتر؟ میخام بدونم کلیدها تغییر کرده یانه
فقط اون سوال سیستم عامل حذف کردن!! میتونستن دوتا گزینه رو بعنوان گزینه های درست انتخاب کنن
منم دقیقا می خوام بدونم سنجش چی کار کرده امسال با ما بدبختا
سوال 47 ساختمان و 59 مدارمنطقی که من مطمئن بودم درست زدم الان غلط شده
اینا هم سوالات ساده بودن نمیدونم من اشتباه وارد کردم یا کلیدها تغییر کرده!
سوالای معماری هم که هیچی...
اون سوال حافظه نانو رو چرا درست نکردن ؟ بابا خداییش من که اصن نانو نمیدونستم چیه رو حساب روش دکتر اجلالی اون سوال رو حل کردم! تمام سوالای نانو مال سالای پیشم به همون روش حل شده بعد امسال یادشون اومده که جور دیگه ای حل میشه؟؟؟ راهی واسه اعتراض نیست؟
میشه کلید نهایی دفترچه C رو بفرستید؟
کسی دفترچه E رو داره آپلود کنه؟
فکر کنم دفترچه هیچکسی C نبوده !! شاید اینم یک ترفند دیگه از سنجشه کسی نتونه چک کنه نمی دونم والا
سوال 63 حافظه نانو رو در یک اقدام جالب عوض نکردن , سوال سیستم عاملم حذف کردن و 2 گزینه ای نشده.
اگر سوال خاصی از دفترچه C مد نظرتون هست بگید بهتون بگم چه گزینه ای اعلام شده.
(27 اردیبهشت 1394 06:19 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]سوال ۴۷ ساختمان و ۵۹ مدارمنطقی که من مطمئن بودم درست زدم الان غلط شده
47 ساختمان که پاسخش میشه 3 (گزینه 1 دفترچه c) که من الانم حل کردم به نظرم درست هست.
59 هم گزینه 1 دفترچه c اعلام شده.
(28 اردیبهشت 1394 02:42 ب.ظ)rz.gh نوشته شده توسط: [ -> ]میشه بگید سوال ۶۰ ، گزینش بر اساس دفترچه C چی اعلام شده ؟
گزینه 4 اعلام شده
(28 اردیبهشت 1394 02:18 ب.ظ)r3za نوشته شده توسط: [ -> ]سوال ۶۳ حافظه نانو رو در یک اقدام جالب عوض نکردن , سوال سیستم عاملم حذف کردن و ۲ گزینه ای نشده.
اگر سوال خاصی از دفترچه C مد نظرتون هست بگید بهتون بگم چه گزینه ای اعلام شده.
(27 اردیبهشت 1394 06:19 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]سوال ۴۷ ساختمان و ۵۹ مدارمنطقی که من مطمئن بودم درست زدم الان غلط شده
۴۷ ساختمان که پاسخش میشه ۳ (گزینه ۱ دفترچه c) که من الانم حل کردم به نظرم درست هست.
۵۹ هم گزینه ۱ دفترچه c اعلام شده.
منم میدونستم سوال 47 ، 3 میشه و همینطور 59 چون این سوالات از آسونترین سوالات بوده ولی من طبق دفترچه ای که جلوم بوده گزینه سه رو زدم . کلید D هم واسه هر دو سوال گزینه یک هست
حالا نمیدونم حواسم نبوده چون جوابش سه میشده گزینه سه رو زدم ولی بعید میدونم چون من خیلی دقت میکنم وتا حالا سابقه نداشته.
از اونور هم سوال سیستم حذف کردن به ضرر من شد!
(28 اردیبهشت 1394 02:57 ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط: [ -> ]منم میدونستم سوال ۴۷ ، ۳ میشه و همینطور ۵۹ چون این سوالات از آسونترین سوالات بوده ولی من طبق دفترچه ای که جلوم بوده گزینه سه رو زدم . کلید D هم واسه هر دو سوال گزینه یک هست
حالا نمیدونم حواسم نبوده چون جوابش سه میشده گزینه سه رو زدم ولی بعید میدونم چون من خیلی دقت میکنم وتا حالا سابقه نداشته.
از اونور هم سوال سیستم حذف کردن به ضرر من شد!
متاسفانه اینطور مشکلات هر سال داره تکرار میشه و به صورت رندوم یه عده ضرر میکنن و یه عده سود.
یادمه پارسال یکی از سوالای ساختمان داده جواب غلط یه پیمایش رو میخواست,یکی از گزینه ها به خاطر غلط تایپی خیلی مشهود غلط بود و خیلیا به همین خاطر اون گزینه رو زدن,ولی بعدا که پاسخنامه ها اومد اون سوال حتی 2 گزینه ای هم نشد و خیلیا ضرر کردن!
بچه ها حداقل 4 5 ماه تلاش میکنن برای کنکور و آخر هم سرنوشتشون تو خیلی از موارد شانسی رقم میخوره. اما طراحا حتی حوصله اینکه یک بار بعد کنکور سوالات خودشون رو حل بکنن ندارن.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع