تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اعتبار پردیس دانشگاه تهران برای اپلای خارج از کشور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان کسی میدونه مدرک این دانشگاه در آمریکا اعتبار داره یا نه؟
یعنی به اندازه خود دانشگاه تهران اعتبار داره آیا؟
دوست من هر چی باشه تهرانه و اون جوری که فک میکنی اسم دانشگاه مشخص کننده نیس. بعد از معدلو مقاله بیشتر جو دانشگاه و ریکام اساتیدت مهمن که اگه جو همونه و اساتید همون که شک نکن خوبه..
(27 اردیبهشت 1394 10:16 ب.ظ)crevice نوشته شده توسط: [ -> ]دوست من هر چی باشه تهرانه و اون جوری که فک میکنی اسم دانشگاه مشخص کننده نیس. بعد از معدلو مقاله بیشتر جو دانشگاه و ریکام اساتیدت مهمن که اگه جو همونه و اساتید همون که شک نکن خوبه..

خب من نمیدونم که آیا استادا همونن یا نه. یا جو دانشگاه همینطور.
Angel
(27 اردیبهشت 1394 10:44 ب.ظ)amirrrrrrr نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 اردیبهشت 1394 10:16 ب.ظ)crevice نوشته شده توسط: [ -> ]دوست من هر چی باشه تهرانه و اون جوری که فک میکنی اسم دانشگاه مشخص کننده نیس. بعد از معدلو مقاله بیشتر جو دانشگاه و ریکام اساتیدت مهمن که اگه جو همونه و اساتید همون که شک نکن خوبه..

Angel
والا هر چی باشه یونی تهرانه.. یه راهش اینه ک از بچه های همینجا ببپرسی چون احتمالا روزانه و شبانه ها هم برخورد دارن با بین المللا... ضمن اینکه حتما بودن و یا نبودن اساتید روزانه درون بین الملل ملاک نیست.. چون ممکنه اساتید خوبی خود بین الملل باشه و هم اینکه چون هدفت رفتنه ب اونور برو ببین چقدر جو اپلای بین بچه های اونجا هست!! این خیلی مهمه!!
در ضمن اسم کاربریت یه جورایی واسه من نوستالژیکه Big Grin
(28 اردیبهشت 1394 12:11 ق.ظ)crevice نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 اردیبهشت 1394 10:44 ب.ظ)amirrrrrrr نوشته شده توسط: [ -> ]

Angel
والا هر چی باشه یونی تهرانه.. یه راهش اینه ک از بچه های همینجا ببپرسی چون احتمالا روزانه و شبانه ها هم برخورد دارن با بین المللا... ضمن اینکه حتما بودن و یا نبودن اساتید روزانه درون بین الملل ملاک نیست.. چون ممکنه اساتید خوبی خود بین الملل باشه و هم اینکه چون هدفت رفتنه ب اونور برو ببین چقدر جو اپلای بین بچه های اونجا هست!! این خیلی مهمه!!
در ضمن اسم کاربریت یه جورایی واسه من نوستالژیکه Big Grin

خب پس از دوستانی که اینجا هستند خواهش میکنم من رو راهنمایی کنند.
کسی هست که در پردیس دانشگاه تهران درس بخونه و بتونه من رو مورد اپلای بعد از ارشد راهنمایی کنه؟
مخصوصا برای امریکا و کانادا.

پ.ن. چرا نوستالژیک؟؟ Big Grin شما رو یاد چیزی میندازه مگه؟؟ Tongue
لینک مرجع