تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: قضیه «مجاز شدن» تو دوره ی روزانه و اینا چیه؟ الکیه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با رتبه 740، روزانه و شبانه رو کلاً باید بیخیال شد؟ نوبت دومی چیزی! اصلاً!؟ جداً؟!
به نظر من فکرت رو بزار واسه غیرانتفاعی. ولی خوب انتخاب رشته روزانه شبانه رو بزن
(25 اردیبهشت 1394 09:44 ب.ظ)akbari67 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز
متاسفانه بله باید بیخیال شید...کارنامتونو دیدم آی تی همینه دیگه...من دوستم رشته برق رتبه ۱۲۰۰ روزانه امیرکبیر گرایش هسته ای قبول شد.
روزانه امیرکبیر با 1200 HuhHuh
ممنون از وقتی که می ذارید

(25 اردیبهشت 1394 09:46 ب.ظ)itplus نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من فکرت رو بزار واسه غیرانتفاعی. ولی خوب انتخاب رشته روزانه شبانه رو بزن
روزانه شبانه رو بزنم؟!
هرچند انتخابام به هفت مورد (روزانه با نوبت دومش) محدود می شه

متاسفانه بله باید بیخیال شید...کارنامتونو دیدم آی تی همینه دیگه...من دوستم رشته برق رتبه ۱۲۰۰ روزانه امیرکبیر گرایش هسته ای قبول شد.
می تونم انرژی بذارم واسه سال بعد، مسئله اینجاس که دروسِ کنکور ارشدِ آی تی امسال دیقه نود عوض شد!
نمی دونم در جریان بودین یا نه، یه هو اومدن رشته امنیت و شبکه رو بردن زیرشاخه مهندسی کامپیوتر!!!!
و ما باید 4 5تا درس جدید می خوندیم
می ترسم سالِ بعد درسا عوض شه.
(25 اردیبهشت 1394 09:47 ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط: [ -> ]
روزانه امیرکبیر با ۱۲۰۰ HuhHuh
من که دوستم با 2200 روزانه برق کنترل دانشگاه زنجان قبول شد
(25 اردیبهشت 1394 10:31 ب.ظ)itplus نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 اردیبهشت 1394 09:47 ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط: [ -> ]
روزانه امیرکبیر با ۱۲۰۰ HuhHuh
من که دوستم با ۲۲۰۰ روزانه برق کنترل دانشگاه زنجان قبول شد

با این وضع سال دیگه کنکور برق میدمBig Grin
(25 اردیبهشت 1394 10:16 ب.ظ)MehdizadeMilad نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از وقتی که می ذارید

(25 اردیبهشت 1394 09:46 ب.ظ)itplus نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر من فکرت رو بزار واسه غیرانتفاعی. ولی خوب انتخاب رشته روزانه شبانه رو بزن
روزانه شبانه رو بزنم؟!
آره بزن شانسه دیگه. ممکنه خیلی از رتبه های قبل شمندلا هم اینطوری فکر کنن که در نمیان نزنن و به شما برسه این صندلی ها. در ضمن من سالهای قبل دیدم که با رتبه های هوالی رتبه ی شما طرف تو تکمیل ظرفیت تونسته روزانه در بیاد
نقل قول: آره بزن شانسه دیگه. ممکنه خیلی از رتبه های قبل شمندلا هم اینطوری فکر کنن که در نمیان نزنن و به شما برسه این صندلی ها. در ضمن من سالهای قبل دیدم که با رتبه های هوالی رتبه ی شما طرف تو تکمیل ظرفیت تونسته روزانه در بیاد
ممنونم از دلگرمیت
اینکه رشته ی انتخابیم اولی باشه یا هشتمی، تأثیری تو شانس قبولی نداره نه؟
لینک مرجع