تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: فیلم آموزش درس سیستم عامل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
درس سیستم عامل سخت ترین درس رشته کامپیوتر هست و خیلی از شما عزیزان در این درس مشکل اساسی دارید و با خواندن

جزوه هم نمیشه به این درس تسلط پیدا کرد به همین خاطر بنده پیشنهاد میکنم فیلم آموزشی درس سیستم عامل رو تهیه بکنید

دانشگاه فردوسی مشهد دارای سامانه به اشتراک گذاری فیلم های آموزشی هست که از قضا شامل درس سیستم عامل هم هست

به این آدرس :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
برید و درس سیستم عامل رو نگاه کنید برای کسایی مناسب هست که تا الان نمیدونستن سیستم عامل چی هست

موفق باشید
(25 اردیبهشت 1394 01:53 ب.ظ)constantin نوشته شده توسط: [ -> ]درس سیستم عامل سخت ترین درس رشته کامپیوتر هست و خیلی از شما عزیزان در این درس مشکل اساسی دارید و با خواندن

جزوه هم نمیشه به این درس تسلط پیدا کرد به همین خاطر بنده پیشنهاد میکنم فیلم آموزشی درس سیستم عامل رو تهیه بکنید

دانشگاه فردوسی مشهد دارای سامانه به اشتراک گذاری فیلم های آموزشی هست که از قضا شامل درس سیستم عامل هم هست

به این آدرس :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
برید و درس سیستم عامل رو نگاه کنید برای کسایی مناسب هست که تا الان نمیدونستن سیستم عامل چی هست

موفق باشید
یوزر نیم و پسورد می خواد!!!
سلام ، نه لازم نیست وقتی شما به این آدرس میرید
میتونید جلسات سیستم عامل رو مشاهده کنید که جلسات در پایین صفحه طبقه بندی شدند بنده هم یوزر پسورد ندارم ولی راحت میتونم ببینم مشکلی بود بفرمایید
سلام.وقتی روی یکی از درس ها در پایین کلیک میکنم پیغام میده:"برای دیدن این درس ابتدا باید وارد سیستم شوید." و نام کاربری و کلمه عبور می خواد!!! فقط جلسه اول رو میشه به راحتی نگاه کرد.
خب مشخصه نمیشه به تمام جلسات دسترسی پبدا کرد ولی جلسه اول رایگان هست میتونید ببینید البته هزار راه هست برای به دست آوردن یوزرنیم و پسورد ولی فعلا برای شروع جلسه اول رو ببینید در کل عین جزوشون درس میدن که جزوش هم گذاشته شده موفق باشید
فقط جلسه ی اول user و pass نمیخواد بقیه میخواد :| ...
خواشا اعضای محترم مانشت و یا مدیر محترم مانشت اگه امکان دارم لینک دانلود درس های سیستم عامل ودرس های دانشگاه فروردسی رو برای دانلود بزارید واقعا نیاز داریم ازتون خواهش میکنیم

(05 تير 1394 01:30 ب.ظ)سیدروزبه نوشته شده توسط: [ -> ]خواشا اعضای محترم مانشت و یا مدیر محترم مانشت اگه امکان دارم لینک دانلود درس های سیستم عامل ودرس های دانشگاه فروردسی رو برای دانلود بزارید واقعا نیاز داریم ازتون خواهش میکنیم

جزوه آقای نقیب زاده استاد دانشگاه فردوسی خیلی عالیه. منم دارم همون رو میخونم. بعید میدونم سر کلاسشون چیز بیشتری گفته باشن

مدیر محترم وعزیزان عزیر خواشهمندم لینک دانلود فیلم سیستم عامل استاد نقیب زاده دانشگاهخ فردوسی رو قرار بدین با تشکر
از بچه های دانشگاه فردوسی کسی هست که یوزر وپس فیلم های آموزشی دانشگاه فردوسی رو داشته باشه؟
استاد نقیب زاده واقعا" عالی تدریس میکنن ... Heart حیف که فیلم ها یوزر و پسورد میخواد Sad
سلام
میشه لطف کنید فیلم آموزشی درس سیستم عامل پیشرفته رو هم بذارید
چه وضعشه ، مسخره کردید ! ؟

خب رو کل سایت از همون اول یوزر پس بزارید ، فقط جلسه اول رو در دسترس گذاشتید که چی ! ؟
دانشگاه های خارج از کشور بهترین منابع آموزشی میذارن اونوقت اینها این شکلی ان.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع