تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تجارت الکترونیک دانشگاه علم و صنعت از نظر علمی چجوریه؟لطفا راهنمایی کنید....
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اگر کسی هستکه تجارت علم و صنعت میخونه .می خوام بدونم جا واسه مقاله دادنو اپلای داره آیا ؟لطف میکنین راهنمایی کنید....
(24 اردیبهشت 1394 07:16 ب.ظ)navid68888 نوشته شده توسط: [ -> ]اگر کسی هستکه تجارت علم و صنعت میخونه .می خوام بدونم جا واسه مقاله دادنو اپلای داره آیا ؟لطف میکنین راهنمایی کنید....
کاش دوستان پاسخ بدن. فکر کنم خیلیا این سوالو دارن.
من خودم بعد از امیرکبیر زدمش،گزینه های زیادی که نبود واسم
سه تا میشد
۱- معماری سازمانی بهشتی
۲- سامانه های شبکه ای تهران
۳- تجارت علم و صنعت

که به ترتیب تجارت،معماری سازمانی و سامانه های شبکه ای زدم.

به چند رسانه ای و آی تی پزشکی هم که اصلا علاقه نداشتم.
تجارت علم و صنعت دانشکده صنایع برگزار میشه،که از نظر استاد مثل اینکه وضعیت خوبی داره، با یکی از دوستام که کارشناسی صنایع گرفته بود اونجا صحبت کردم گفت چون از لحاظ مالی دانشگاه مشکل نداره،هر وقت توی بحثی حس کنه استادای خودش نمی تونن درسی رو خوب ارائه بدند،استاد مدعو میاره،توی دوران کارشناسی اون ها که از تهران و علامه و ... برای بعضی از درس ها استاد مدعو می آورده،با اینکه تعداد هیئت علمی خودش خیلی خوبه.
نکته دیگه اینکه تجارت علم و صنعت مثل امیرکبیر دکتری داره،یعنی کلا همین دوتا دانشگاه هستند که دکتری تجارت دارند که اینم خودش خیلی امتیاز مثبتی داره واسه دانشگاه.
در صورتی که سامانه های شبکه ای یا معماری سازمانی اصلا رشته ای نیست که دکتری داشته باشه.

در مورد تهران/علوم و فنون با یکی از بچه های آی تی امیرآباد صحبت کردم،گفت بعد از بهشتی بزن،چون حتی استادهای امیرآبادم قبولشون ندارن و سطحش خیلی پایین تر از بهشتی و ... است.حالا شاید بعدا خوب شه،ولی فعلا که هیچی
یعنی خواجه نصیر بعد از علم و صنعت نیست؟ هرچی باشه تجارت داره مثل بقیه دانشگاه ها گرایشی نیست
(31 اردیبهشت 1394 12:50 ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی خواجه نصیر بعد از علم و صنعت نیست؟ هرچی باشه تجارت داره مثل بقیه دانشگاه ها گرایشی نیست

شما سطح دانشگاهم نگا کن بهشتی بالاتر از خواجه است.بهشتی رتبه های 90 80 70 بعضا پایینترم میگیره اما خواجه با 178 هم پارسال گرفته.....
(31 اردیبهشت 1394 12:50 ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی خواجه نصیر بعد از علم و صنعت نیست؟ هرچی باشه تجارت داره مثل بقیه دانشگاه ها گرایشی نیست

من الان دارم کامپیوتر خواجه نصیر می خونم،تجارتش رو حتی بعد از چندرسانه ای بهشتی و علوم و فنون و آی تی پزشکی زدم:ی
لینک مرجع