تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نرم افزار دانشگاه گیلان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها.میخواستم بدونم نرم افزار دانشگاه گیلان در چه سطحی هست؟بچه هایی که ارشد یا حتی کارشناسی گیلان بودند یا هستن از جو کامپیوتر این دانشگاه و اساتید اگه میشه یه مختصر واسمون بگن.
من 208 نرم افزار هستم و نمیدونم باید چجوری انتخاب رشته کنم واقعا لطفا هرکی میتونه کمکم کنه دعاش میکنم.
سلام دوست عزیز.من کارشناسیمو دانشگاه گیلان خوندم،از نظر علمی چندان سطح بالا نیست من که راضی نبودم اصلا....البته شنیدم جدیدا چند تا استاد جدید و خوب آوردن ، مدیر گروه هم عوض شده و کلا وصعیت کمی بهتر شده
البته به نظر من با این رتبه دانشکاههای بهتری هم میتونید قبول بشید...
(25 اردیبهشت 1394 12:32 ق.ظ)lightak نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز.من کارشناسیمو دانشگاه گیلان خوندم،از نظر علمی چندان سطح بالا نیست من که راضی نبودم اصلا....البته شنیدم جدیدا چند تا استاد جدید و خوب آوردن ، مدیر گروه هم عوض شده و کلا وصعیت کمی بهتر شده

سلام من 550 نرم افزارم به نظرتون امیدی دارم شبانه یا روزانه بیارم ؟
(26 اردیبهشت 1394 12:01 ب.ظ)ظهیر نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 اردیبهشت 1394 12:32 ق.ظ)lightak نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز.من کارشناسیمو دانشگاه گیلان خوندم،از نظر علمی چندان سطح بالا نیست من که راضی نبودم اصلا....البته شنیدم جدیدا چند تا استاد جدید و خوب آوردن ، مدیر گروه هم عوض شده و کلا وصعیت کمی بهتر شده

سلام من ۵۵۰ نرم افزارم به نظرتون امیدی دارم شبانه یا روزانه بیارم ؟
روزانه که نه ولی شبانه شاید بیاریHuh
یعنی واقعا بچه های دانشگاه گیلان کجان؟چرا کسی راهنمایی نمیکنه؟یعنی از بچه های ارشد کسی تو مانشت نی؟
دوستان از خوابگاه هم واسمون بگید؟
سلام از فارغ التحصیلان ارشد نرم افزار دانشگاه گیلان کسی هست ، میخواستم برای تدریس دعوت کنم
لینک مرجع