تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 7 مـــعـــمـــاری ،146 هوش ،187 نرم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
۷ مـــعـــمـــاری ،۱۴۶ هوش ،۱۸۷ نرم
اینم درصدام :
زبان ۲۴/۴۴
ریاضی ۲۵/۰
مشترک ۵۵/۱۳
اختصاصی معماری ۳۵/۴۲
اون ۲ تا هم کلا سفید
معدل موثر: ۱۶/۵۹

از درصدا ناراضی، از رتبه راضی
ولی خب رتبه مهمه دیگه :دی
خداراشکر Smile
(23 اردیبهشت 1394 02:31 ب.ظ)MOSJAVA نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
۷ مـــعـــمـــاری ،۱۴۶ هوش ،۱۸۷ نرم
اینم درصدام :
زبان ۲۴/۴۴
ریاضی ۲۵/۰
مشترک ۵۵/۱۳
اختصاصی معماری ۳۵/۴۲
اون ۲ تا هم کلا سفید
معدل موثر: ۱۶/۵۹

از درصدا ناراضی، از رتبه راضی
ولی خب رتبه مهمه دیگه :دی
خداراشکر Smile
خیلی تبریک میگم.
برای اختصاصی معماری چیکار کردید؟! چه کتابایی خوندید؟
ریاضی کدوما رو خوندید؟
آفرین، خیلی عالیه. تبریک میگم. ^_^

چقدر خوندی؟!
(23 اردیبهشت 1394 02:43 ب.ظ)karbar نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی تبریک میگم.
برای اختصاصی معماری چیکار کردید؟! چه کتابایی خوندید؟
ریاضی کدوما رو خوندید؟
ممنون Smile
برای اختصاصی معماری هیچ کتاب خاصی رو توصیه نمیکنم! چون کتاب جامع و کاملی ندیدم!از کتابای زیادی باید بخونید (نه که همشون رو کامل مو به مو بخواین بخونید هر بخشی رو کتابی که بهتر گفته)، استاد خوب داشته باشید و یه برنامه واسه خوندن.
ریاضی هم فقط ریاضی مهندسی حذف به طور کامل.

(25 اردیبهشت 1394 12:12 ب.ظ)Marjan Gerdoo نوشته شده توسط: [ -> ]آفرین، خیلی عالیه. تبریک میگم. ^_^

چقدر خوندی؟!

خیلی ممنون Smile
سوال سختیه! در حد "چه خبر؟" :دی
اونقدر که فکر کنید نخوندم! میتونم بگم که کم خوندم.
در حد نیاز نه بیشتر.
ولی پایه ام قوی بود و درسایی که ترم ۷ داشتم خیلی خوب بودن، ۵ تا درس داشتم، ۴تاش تو کنکور بود.
خواستید ساعت مطالعه روزانه هم بگم Big Grin
خواهش می کنم اگر ممکنه برای انتقال داده و VLSI بیشتر راهنمایی کنید؟ رتبه خوبای معماری کم پیدان!
سلام
بچه ها برا معماری بعضی دانشگاه ها مثل اصفهان نوشته پذیرش با عنوان مهندسی کامپیوتر- معماری کامپیوتر یعنی چی؟
(25 اردیبهشت 1394 10:15 ب.ظ)karbar نوشته شده توسط: [ -> ]خواهش می کنم اگر ممکنه برای انتقال داده و VLSI بیشتر راهنمایی کنید؟ رتبه خوبای معماری کم پیدان!
برای VLSI، کتاب پانکل و اشراقیان که صاحب زمانی ترجمه کرده، و کتاب تالیفی صاحب زمانی به همراه فرشاد صفایی هست. که من این دوتا رو خودنم کتاب کنکوری نخوندم. ولی به نظرم نه اینا به درد میخورن نه کنکوریاش که یکیشو برداری بخونی و تموم بشه. مثلا برای درسای دیگه کتاب هست همون یه کتاب رو که کنکوریه کتاب بخونی کافیه و کامل و خوبه. ولی برای VLSI نتونستم همچین چیزی که به درد بخور باشه پیدا کنم.
باید یه برنامه خوب داشته باشی مثل بودجه بندی این موسسه ها که زیاد برنامه موسسه ها فرق نمیکنه خوبن، سرفصل ها رو خوب جدا کردن.
بعد بین کتابا بگردی پیدا کنی و روی اون مطالب تسلط پیدا کنی.
اگه استاد خوب هم داشته باشی که دیگه خیلی عالیه.
من این درس رو همین ترم کنکور با یه استاد خیلی خیلی خوب پاس کردم.
برادرمم همین درس رو تو دانشگاه دیگه ای تدریس میکنه هر لحظه سوال داشتم در دسترس بودن که کمک کنن. چون بعضی سرفصل ها رو واقعا کتاب ها خیلی بد گفتن.
در ضمن برای VLSI نیازه که پایه الکترونیک دیجیتالتونم قوی باشه.

پ.ن: فعلا VLSI رو داشته باشید. خسته شدم :دی حالا میام انتقال هم میگم :دی

(25 اردیبهشت 1394 10:25 ب.ظ)omid.torabi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
بچه ها برا معماری بعضی دانشگاه ها مثل اصفهان نوشته پذیرش با عنوان مهندسی کامپیوتر- معماری کامپیوتر یعنی چی؟
تو حالت معمولی گرایش اسمش معماری سیستم های کامپیوتریه. ولی اینا که تو توضیحات زده معماری کامپیوتریه.
این یه حدسه فقط. تفاوت خاصی ندارن. فقط بحث بحثه اسمه انگار Smile
(25 اردیبهشت 1394 11:49 ب.ظ)MOSJAVA نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 اردیبهشت 1394 10:15 ب.ظ)karbar نوشته شده توسط: [ -> ]خواهش می کنم اگر ممکنه برای انتقال داده و VLSI بیشتر راهنمایی کنید؟ رتبه خوبای معماری کم پیدان!
برای VLSI، کتاب پانکل و اشراقیان که صاحب زمانی ترجمه کرده، و کتاب تالیفی صاحب زمانی به همراه فرشاد صفایی هست. که من این دوتا رو خودنم کتاب کنکوری نخوندم. ولی به نظرم نه اینا به درد میخورن نه کنکوریاش که یکیشو برداری بخونی و تموم بشه. مثلا برای درسای دیگه کتاب هست همون یه کتاب رو که کنکوریه کتاب بخونی کافیه و کامل و خوبه. ولی برای VLSI نتونستم همچین چیزی که به درد بخور باشه پیدا کنم.
باید یه برنامه خوب داشته باشی مثل بودجه بندی این موسسه ها که زیاد برنامه موسسه ها فرق نمیکنه خوبن، سرفصل ها رو خوب جدا کردن.
بعد بین کتابا بگردی پیدا کنی و روی اون مطالب تسلط پیدا کنی.
اگه استاد خوب هم داشته باشی که دیگه خیلی عالیه.
من این درس رو همین ترم کنکور با یه استاد خیلی خیلی خوب پاس کردم.
برادرمم همین درس رو تو دانشگاه دیگه ای تدریس میکنه هر لحظه سوال داشتم در دسترس بودن که کمک کنن. چون بعضی سرفصل ها رو واقعا کتاب ها خیلی بد گفتن.
در ضمن برای VLSI نیازه که پایه الکترونیک دیجیتالتونم قوی باشه.

پ.ن: فعلا VLSI رو داشته باشید. خسته شدم :دی حالا میام انتقال هم میگم :دی

(25 اردیبهشت 1394 10:25 ب.ظ)omid.torabi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
تو حالت معمولی گرایش اسمش معماری سیستم های کامپیوتریه. ولی اینا که تو توضیحات زده معماری کامپیوتریه.
این یه حدسه فقط. تفاوت خاصی ندارن. فقط بحث بحثه اسمه انگار Smile

یک سوال خیلی مهم. ممنون میشم جواب بدید! شما که انقدر از منابع متفاوت استفاده کردید، تونستید اون ۴ سال متفاوت امسال رو جواب بدید؟!
سال توان، حافظه، و اون دو تا تاخیر ها
تبریک میکم.فقط میشه منابعی که مطالعه نمودید به طور کامل ارائه دهید.
تبریک میگم، رتبه الگوریتم تون چند شد؟
لینک مرجع