تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: هزینه ی هر ترم شبانه، غیر انتفاعی، پردیس و پیام نور؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
می خواستم بدونم کسی می دونه هزینه ی تقریبی تحصیل تو شبانه، غیر انتفاعی، پردیس و پیام نور حدودا چه قدره؟
می خوام ببینم اصلا ارزش داره آدم بره این جور دانشگاها؟
همشو تو محدوده ی 1700 تا 2500 در نظر بگیر
به نظرتون آیا دانشگاه آزاد بهتر از غیرانتفاعی/پیام نور/پردیس نیست؟؟؟
از نظر شهریه که از پردیس کمتره. و تا جایی که من فهمیدم اعتبارش از پردیس بیشتره
منم دقیق نمیدونم انشاله کسایی که کار بلدن راهنماییمون کنن
آره منم شنیدم آزاد اعتبارش از غیر انتفاعی و پردیس بیشتره
دوستم پردیس یاسوج مهندسی مکانیک میخوند اون میگفت
ای بابا من که آزاد ثبت نام نکردم Sad
الان دقیقا شبانه چقد هست؟؟
(23 اردیبهشت 1394 09:47 ب.ظ)nasrinn نوشته شده توسط: [ -> ]الان دقیقا شبانه چقد هست؟؟
لینک زیر جدول شهریه سال 93 است.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من برادر دوستم پردیس کیش درس میخونه ترمی5-6میده
داداشم آزاد میخونه ترمی2/5 میده
دوستم غیرانتفاعی اهواز درس میخونه ترمی1/5میده
البته اینا مال93هستن.نمیدونم برا ما کمو زیاد میشه دیگه یا نه
درضمن کی گفته اعتبار آزاد از غیرانتفاعی بیشتره؟!؟!؟!؟!؟!؟!
(23 اردیبهشت 1394 11:49 ب.ظ)pouryafcl نوشته شده توسط: [ -> ]من برادر دوستم پردیس کیش درس میخونه ترمی۵-۶میده
یاااااااااااااااااااااااااااااا خداااااااااااااااااااااااا HuhHuhHuhHuhHuh
بچه ها اگه آزاد ثبت نام نکرده باشیم واسه کنکورش چی؟پس اینکه میگن دانشگاه آزاد بدون کنکور دانشجو میپذیرد درست نیس؟
کسی اطلاعی داره؟
دوستان کسی میدونه هزینه شبانه (نوبت دوم) چقدر هست؟
به نظرتون شبانه فردوسی مشهد ارزش داره یا روزانه یزد؟
این دفترچه سنجش خیلی مسخره س همش نوشته برای اطلاع از شهریه دانشگاه به سایت اون دانشگاه مراجعه کنید نه که سایتاشون هم راحت نوشته شهریه چند هست ، سایت فردوسی مشهد رو زیر و رو کردم فقط شهریه پردیس رو زده بود ؟ یعنی شهریه شبانه اش هم همینقدره؟
دوستان واسه کارشناسی که غیرانتفاعی معتبرتر از آزاده...واسه ارشد هم همینطوره؟ لطفا راهنمایی کنید
(23 اردیبهشت 1394 11:49 ب.ظ)pouryafcl نوشته شده توسط: [ -> ]من برادر دوستم پردیس کیش درس میخونه ترمی۵-۶میده
داداشم آزاد میخونه ترمی۲/۵ میده
دوستم غیرانتفاعی اهواز درس میخونه ترمی۱/۵میده
البته اینا مال۹۳هستن.نمیدونم برا ما کمو زیاد میشه دیگه یا نه
درضمن کی گفته اعتبار آزاد از غیرانتفاعی بیشتره؟!؟!؟!؟!؟!؟!
خوب بازاری راه افتاده ماشاالله خدا بده برکت
الان داره هر سال جمعیت ارشد ها بیشتر میشه هرچند بعضی یا بخاطر همین هزینه ها شاید ثبت نام نکنن و یا دلایل دیگه مثل بیکاری و و و و و ولی به هر حال خیلیا هستن ثبت نام میکنن دیگه
از کارشناسی شدنمون تا تونستن گرفتن حالا ارشد دو برابرشو میگیرن بعدشم هیچ آینده کاری و بهره علمی از مدرکمو نمیبریم!
فقط میشه گفت "این ره که ما میرویم به ترکستان است"
نمیخام کسیو خدای ناکرده ناامید کنم ولی واقعیته ، هر کس بنا به شرایطش تصمیم میگیره و بگیره
موفق باشید
(25 اردیبهشت 1394 12:31 ق.ظ)majoit نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان واسه کارشناسی که غیرانتفاعی معتبرتر از آزاده...واسه ارشد هم همینطوره؟ لطفا راهنمایی کنید

بله دوست عزیز شک نکن
لینک مرجع