تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: رتبه 30 شبکه 20 ای تی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
(24 اردیبهشت 1394 08:17 ب.ظ)srahimi نوشته شده توسط: [ -> ]آقا تبریک
بیشتر از قبولی خودم از رتبه شما خوشحال شدم. به هدفتون رسیدید بالاخره ، انشالله اهداف دیگتون هم ردیفی در مسیر به تحقق رسیدن باشن.
بازم تبریک Big Grin
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

مرسی ممنون
به IT تهران فک کن اگه میخوای بری خارج!(کافیه استاد خفناشو برداری مثل قنبری) اگه میخوای پول در بیاری فکر کنم انجمن های تو امیرکبیر بهتر باشه برات! تو ایران(پیدا کردن شغل و اینا) با برجی 2 3 اگه هوش علاقه مندی برا پژوهش بیا IT تهران!
(25 اردیبهشت 1394 06:05 ق.ظ)reza_srs نوشته شده توسط: [ -> ]به IT تهران فک کن اگه میخوای بری خارج!(کافیه استاد خفناشو برداری مثل قنبری) اگه میخوای پول در بیاری فکر کنم انجمن های تو امیرکبیر بهتر باشه برات! تو ایران(پیدا کردن شغل و اینا) با برجی ۲ ۳ اگه هوش علاقه مندی برا پژوهش بیا IT تهران!
مرسی ا زشما
به نظر زیاد شانسی ندارم که تهرانو بیارم.اگه مطمئن بودم شاید میزدم
اما خب من عاشق شبکه امTongue
تبریک میگم.Tongueسعیدخان
منتظر مصاحبه شما هستیم.Big Grin
ببین چی از شبکه میدونی؟ بابا ارشد ی فیلد پژوهشی و تحقیقاتیه! شبکه شریف که کلا پرته از شبکه باز امیرکبیر ی ربطایی داره! اقا جون ریاضیه گراف! شبکه های اجتماعی! درسهای پایگاه داده! اخرش این درسا ی سری معرفین نه بیشتر! بعدش تهش میری رو ی فیلد کار میکنی! همونو ی نواوری چیزی توش اضافه میکنی دفاع میکنی میشی ارشد! امیرکبیرم انجمناش خوبه! واسه لیسانس که عالیه! تهران روزانه رو بزنی احتمالا نیاری ولی بیاریم بد نمیشه!
تبریک میگم
بهت تبریک میگم به چیزی که خواستی رسیدی
(29 اردیبهشت 1394 01:13 ق.ظ)abji22 نوشته شده توسط: [ -> ]بهت تبریک میگم به چیزی که خواستی رسیدی

ممنون از شما .
جالبه مگه شما میدونین من چی میخواستمHuh

(28 اردیبهشت 1394 06:04 ب.ظ)artmiss نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم
مرسی
(23 اردیبهشت 1394 09:52 ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]به نام خدا و با سلام
تبریک به دیگر دوستان که به رتبه دلخواهشون رسیدن Wink
و ارزوی موفقیت برای سایر دوستان خوبم در مانشت

فایل کارنامه

افرین به داداش خودم.به حقت رسیدی بعد از دو سال.دانشگاهمون یکی نشد ولی کارمون یکی میشه I LOVE YOU CISCO
سلام تبریک میگم. میشه بفرمایید چه کتابهایی مطالعه کردید؟ ممنون
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع