تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 31شبکه92تجارت288معماری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
(23 اردیبهشت 1394 03:33 ق.ظ)zahraaahmadi29 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم افروز جان،میشه ما رو هم در جریان تجربیاتتون بزارین ،ممنون

ممنووونم
هر سوالی داشته باشی در خدمتمBlush

(23 اردیبهشت 1394 09:40 ق.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط: [ -> ]به شما هم تبریک میگم افروز جان! چه حرصی خوردیمBig Grin

خاطره شد دیگهههه
این رفاقت هاست ک میمونهBig Grin
موفق باشی
میشه بگی برای داده و طراحی ،نرم ،سیستم ،پایگاه و مدیریت چه منابعی رو خوندین؟
و در مورد برنامه ریزی درسی تون و ساعات مطالعه و همچنین کنکور ازمایشی ک دادین ی توضیحاتی بدین
(23 اردیبهشت 1394 09:51 ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط: [ -> ]افروز جان تبریک و موفق باشیSmile

ممنوووونم آفاق عزییییییییز
موفق باشی دوست خووووووووبمBlush

(23 اردیبهشت 1394 10:04 ق.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم .
رتبتون عالیه

سپاسگزارم
فک کنم دیگه وقتشه برین سراغ ویرایش پروفایل و رتبه خوبتونو بزنین همه ببیننBig Grin

(23 اردیبهشت 1394 10:26 ق.ظ)neda.h نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگم دوست من Smile

چ تبریک بازاری شده نداااااBig Grin
موفق تر باشی دوست و احتمالن همکلاسیTongue
اگه سنجش اذیت نکنهDodgy
تبریک عزیزم موفق باشید
(23 اردیبهشت 1394 12:53 ب.ظ)zahraaahmadi29 نوشته شده توسط: [ -> ]میشه بگی برای داده و طراحی ،نرم ،سیستم ،پایگاه و مدیریت چه منابعی رو خوندین؟
و در مورد برنامه ریزی درسی تون و ساعات مطالعه و همچنین کنکور ازمایشی ک دادین ی توضیحاتی بدین

اهوم اهومBig Grin
من همه کتابام پارسه بود جز معماری و گسسته که پوران بودن البته اگه تو مبحثی مشکل داشتم تستای پارسه هم میزدم
مدیریت هم رابینز داشتم 3تا فصلشو خوندم بقیه شو وقت نکردمTongue دیگه تو کنکورم اصن نگاش نکردم
نرم و پایگاه پارسه عاااالیه
ازمونم پارسه میرفتم و خیلی خیلی ازش راضی امBig Grin
بله واقعا ممنونم از وقتی ک گذاشتین استاد عزیز،بهترین ها رو برات آرزو دارم
(23 اردیبهشت 1394 12:58 ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک عزیزم موفق باشید

ممنووووووونم ساناااااز
تو کارنامه تو نذاشتی؟؟ یا من ندیدم؟؟Big Grin
من بهت تبریک میگم ترکوندیTongue

(23 اردیبهشت 1394 01:07 ب.ظ)zahraaahmadi29 نوشته شده توسط: [ -> ]بله واقعا ممنونم از وقتی ک گذاشتین استاد عزیز،بهترین ها رو برات آرزو دارم

استاد!Dodgy
بازم اگه کمکی از من برمیاد حتمن بهم بگو
موفق باشیییییییBig Grin
(23 اردیبهشت 1394 01:07 ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 اردیبهشت 1394 12:58 ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک عزیزم موفق باشید

ممنووووووونم ساناااااز
تو کارنامه تو نذاشتی؟؟ یا من ندیدم؟؟Big Grin
من بهت تبریک میگم ترکوندیTongue
مرسی عزیزم چرا تازه الان گذاشتم
Heart
سلام تبریک واسه رتبه عالیتون.
میشه منابع کنکور و یک توضیح هم واسه برنامه ریزی تون بگین؟؟؟
باز هم تبریک میگم. موفق باشی Smile
(23 اردیبهشت 1394 01:18 ب.ظ)EMAD.F نوشته شده توسط: [ -> ]سلام تبریک واسه رتبه عالیتون.
میشه منابع کنکور و یک توضیح هم واسه برنامه ریزی تون بگین؟؟؟

من پکیج شبکه پارسه رو داشتم به علاوه پوران معماری و پوران گسسته و راهیان ارشد واسه هوش ک این کتاب واقعن عالیه
با آزمونای پارسه پیش میرفتم
ریز برنامه رو فک کنم باید توی یه پست جدا بذارم از بس مفصلهBig Grin ولی خب اگه سوال جزئی دارین بپرسید قبل از اون پارسخ خواهم داد
سپاسگزار
سلام
مبارکه
گل کاشتی
میتونی منابعی رو که استفاده کردی بنویسی؟
یا کلاس کنکور رفتی یا ازمون ازمایشی رفتی؟
یا خودتون خوندید؟
موفق باشی
(23 اردیبهشت 1394 02:26 ب.ظ)yousef541 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
مبارکه
گل کاشتی
میتونی منابعی رو که استفاده کردی بنویسی؟
یا کلاس کنکور رفتی یا ازمون ازمایشی رفتی؟
یا خودتون خوندید؟
موفق باشی

سلام
ممنونم
کلاس نرفتم ازمونای پارسه رو شرکت کردم به بقیه دوستان ج دادم
یه مدت دیگه رتبه های برتر مصاحبه هاشونو میذارن با مراجعه به اونها جواب خیلی از سوالاتون رو میگیرید
تبریــــــک، همیشه موفق باشی Smile
(23 اردیبهشت 1394 04:13 ب.ظ)alirezaei نوشته شده توسط: [ -> ]تبریــــــک، همیشه موفق باشی Smile
ممنووووووووووووووونمBlush
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع