تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: مشکل در باز شدن پروژه سی شارپ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
پروژه کارشناسی من یک فایل Visual Studio هست که با ورژن ۲۰۱۰ سیو شده حالا من میخوام اون رو با ویژوال ۲۰۱۲ باز کنم!
کسی میدونه چطور میتونم پروژه ۲۰۱۰ رو با ورژن ۲۰۱۲ باز کنم؟؟؟

یک روش که از نت سرچ کرده بودم میگفت فایل sln پروژه رو با notepad باز کنم و شماره ورژن رو به ۱۲ تغییر بدم که این کار رو هم کردم ولی بازم پروژه باز نمیشه.
ممنون میشم راهنماییم کنین.

دوستان عکس پروژه رو هم که باز نمیشه گذاشتم.
سلام .. داخل فولدر پروژه تون دنبال فایلی با اسم پروژه تون و پسوند csproj بگردید و دابل کلیک کنید تا با ویژوال باز بشه.اصولا" چون یه پروژه ورژن پایین رو میخواید با ورژن بالا باز کنید هیچ مشکلی وجود نداره و کار خاصی لازم نیس انجام بدید.
سلام پروژه ی اصلی که دستکاری نشده رو باز کنید یه پیغلم yes/no میاد ک شما باید no بزنید بعد میگه باید برات تبدیل کنم شما تایید کنید تا تبدیل بشه با این کار فایل های دیگه ای کنار پروژه ساخته میشه از جمله csproj
(05 فروردین 1394 07:33 ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط: [ -> ]سلام .. داخل فولدر پروژه تون دنبال فایلی با اسم پروژه تون و پسوند csproj بگردید و دابل کلیک کنید تا با ویژوال باز بشه.اصولا" چون یه پروژه ورژن پایین رو میخواید با ورژن بالا باز کنید هیچ مشکلی وجود نداره و کار خاصی لازم نیس انجام بدید.

سلام خیلی ممنونم ازینکه پاسخ دادین.
اون فایلی که با پسوند csproj رو پیدا کردم. پروژه رو باز میکنه با ورژن پایین تر اما بازم ناخوانا هستن Sad

(06 فروردین 1394 12:08 ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط: [ -> ]سلام پروژه ی اصلی که دستکاری نشده رو باز کنید یه پیغلم yes/no میاد ک شما باید no بزنید بعد میگه باید برات تبدیل کنم شما تایید کنید تا تبدیل بشه با این کار فایل های دیگه ای کنار پروژه ساخته میشه از جمله csproj

خیلی ممنونم از پاسخی که دادین.
من قبلا پروژه رو با notepad باز کرده بودم و شماره ورژن رو تغییر دادم. حالا هم که دوباره مثل اول تغییر میدم باز هم پروژه غیرقابل دسترسی هست.
اصلا سوالی نمیپرسه. فقط فایل های ناخوانا باز میشن Sad
(05 فروردین 1394 06:29 ب.ظ)judi نوشته شده توسط: [ -> ]یک روش که از نت سرچ کرده بودم میگفت فایل sln پروژه رو با notepad باز کنم و شماره ورژن رو به ۱۲ تغییر بدم که این کار رو هم کردم ولی بازم پروژه باز نمیشه.
سلام.ببینم ورژن دان نت رو هم تغییر دادید؟؟؟؟؟
علاوه بر شماره ورژن باید ورژن دات نت رو هم بالا ببرید .اینم یه امتحان کنید
پروژه ی اصلی که دستکاری نشده رو بفرستید تست کنم
(06 فروردین 1394 01:04 ب.ظ)MiladCr7 نوشته شده توسط: [ -> ]
(05 فروردین 1394 06:29 ب.ظ)judi نوشته شده توسط: [ -> ]یک روش که از نت سرچ کرده بودم میگفت فایل sln پروژه رو با notepad باز کنم و شماره ورژن رو به ۱۲ تغییر بدم که این کار رو هم کردم ولی بازم پروژه باز نمیشه.
سلام.ببینم ورژن دان نت رو هم تغییر دادید؟؟؟؟؟
علاوه بر شماره ورژن باید ورژن دات نت رو هم بالا ببرید .اینم یه امتحان کنید

سلام ممنون.
من فقط این دوتا عدد رو تو نوت پد تغییر دادم.
کدوم عدد شماره دات نت رو نشون میده؟!
تیر آخر:
دستی فایل های پروژه رو که کنار پروژه قرار داره تو notepad باز کنید و در برنامه VS باز نویسی کنید
یا یکی یکی ادد کنید تو پروژه

روش دیگر بازنویسی فایل پروژه هست که اون یکم دقت میخواد ( فایل اصلی پروژه که میگه چه کلاس ها و رفرنس هایی من دارم)
لینک مرجع