تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: اعتراض به سوالات 86 و 88 (انتقال داده)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان.
می خواستم نظرتون رو در مورد اینکه سوال 88 گزینه 2 صحیح است یا نه بپرسم. سنجش گزینه یک رو انتخاب کرده.
اینجا هم بحث هایی شده:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوم اینکه به نظرتون سوال 86 برای محاسبات غیر منطقیش که نیاز به ماشین حساب مهندسی داره، ایرادی بش وارده؟ چون با محاسبات عادی نمیشه به گزینه دست رسید به نظر من.
سوال 88 که (با کمی ابهام) میشه به جواب رسید. در کل این سوال زیاد مناسب تست نیست بیشتر به درد سوال تشریحی میخوره!! اون سوال 86 هم به سوال نمیشه ایراد گرفت، فقط باید تکنیک های لگاریتم رو بلد باشی با اون اعداد خارق العادش !!! یه جای دیگه من گفتم این سوال بیشتر محاسبات عددی هست تا انتقال ! در اینکه سوالات کاملا غیر استاندارد هستن هیچ شکی نیست ولی سنجش فک نمیکنم با این استدلال سوال رو حذف کنه متاسفانه!
من در مورد سوال 86 حرفتونو قبول دارم
یه همچین چیزی بدرد پایانترم میخوره اونم برای تعداد کمی
این سوالو نزدم من
سوال 88 هم ب نظرم درسته
(30 بهمن 1393 07:19 ب.ظ)doost4 نوشته شده توسط: [ -> ]سوال ۸۸ که (با کمی ابهام) میشه به جواب رسید. در کل این سوال زیاد مناسب تست نیست بیشتر به درد سوال تشریحی میخوره!! اون سوال ۸۶ هم به سوال نمیشه ایراد گرفت، فقط باید تکنیک های لگاریتم رو بلد باشی با اون اعداد خارق العادش !!! یه جای دیگه من گفتم این سوال بیشتر محاسبات عددی هست تا انتقال ! در اینکه سوالات کاملا غیر استاندارد هستن هیچ شکی نیست ولی سنجش فک نمیکنم با این استدلال سوال رو حذف کنه متاسفانه!

من تکنیک های لگاریتمو بلدم ولی عددشو یه ذره این ور اونور تقریب میزدی به جواب نمیرسیدی!

(01 اسفند 1393 12:11 ق.ظ)hamsargol نوشته شده توسط: [ -> ]من در مورد سوال ۸۶ حرفتونو قبول دارم
یه همچین چیزی بدرد پایانترم میخوره اونم برای تعداد کمی
این سوالو نزدم من
سوال ۸۸ هم ب نظرم درسته

میشه دلایلتونو در مورد درست بودن گزینه یک سوال 88 بفرمایید؟
دوستان میشه بیایید هم فکری کنیم؟ وقت اعتراض کمه.
هم سوال ۸۶ و ۸۸ درست اند
من سوال ۸۶ رو تا اخر محاسبه کردم یکم گیر داشت اما چیز خاصی نداشتTongue
اگر مدرسان رو می خوندی راحت سوال ۸۶ رو حل می کردیBig Grin
(01 اسفند 1393 10:54 ب.ظ)s-nowrozi نوشته شده توسط: [ -> ]هم سوال ۸۶ و ۸۸ درست اند
من سوال ۸۶ رو تا اخر محاسبه کردم یکم گیر داشت اما چیز خاصی نداشتTongue
اگر مدرسان رو می خوندی راحت سوال ۸۶ رو حل می کردیBig Grin

یعنی حرفایی می زنید ها! دقیق منظور من همین "گیر" سوال 86 بود که نمیذاشت حل شه!Undecided
و گرنه من هم چند بار حلش کردم و حل فرمولیش مشکلی نداشت!
لینک مرجع