تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: بررسي سوالات غلط نرم افزار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان سوال 33 انتگرال \int z^{3\: \: }z\: \: e^{\frac{1}{z-1\: \: \: }}\: \: که باید ضرب در چهار میشده بود و نشده بود سوال کارخانه a,b که احتمال غطا رو داده بود سوال توزیع گاما که دوستان اگه بدونن بین صفر و بینهایت جوابش برحسب فاکتوریل میشه نه بر حسب چیز دیگه و سوالی که گراف داده بود و و گفته بود چنتا از این چهار گزینه درسته که اگه میگفتی همبنده 3 گزینه درست و اگه ناهمند 0 گزینه درست که در صورت سوال همبندی شو نگفته بود ینظر من غلط هستن و باید حذف بشن
از تمام دوستان تنما دارم که بررسی کنن و بعد بررسی در صورت تشخیص اشتبه بودن به سنجش درخواست حذف این سوالا رو بدن
در ضمن توزیع گاما رو با توزیع نرمال اشتباه نگیرید
(19 بهمن 1393 02:55 ب.ظ)farzadghadami نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان سوال ۳۳ انتگرال \int z^{3\: \: }z\: \: e^{\frac{1}{z-1\: \: \: }}\: \: که باید ضرب در چهار میشده بود و نشده بود سوال کارخانه a,b که احتمال غطا رو داده بود سوال توزیع گاما که دوستان اگه بدونن بین صفر و بینهایت جوابش برحسب فاکتوریل میشه نه بر حسب چیز دیگه و سوالی که گراف داده بود و و گفته بود چنتا از این چهار گزینه درسته که اگه میگفتی همبنده ۳ گزینه درست و اگه ناهمند ۰ گزینه درست که در صورت سوال همبندی شو نگفته بود ینظر من غلط هستن و باید حذف بشن
از تمام دوستان تنما دارم که بررسی کنن و بعد بررسی در صورت تشخیص اشتبه بودن به سنجش درخواست حذف این سوالا رو بدن
در ضمن توزیع گاما رو با توزیع نرمال اشتباه نگیرید
نخیر هم .. اون هر چهارتا صحیح بود .. وقتی سوال اعلام نمیکنه یعنی همبنده و همچنین بدون جهت این که دیگه عرفه...
لینک مرجع