تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: [فروش] دانلود کتاب و دفترچه آزمون ارشد کامپیوتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
HeartHeartHeartHeartHeart
پارسه 88 (کتابهای همراه آزمون 89)
ریاضی مهندسی 235 صفحه
جزوه آخرین قدم ریاضی مهندسی (اصل جزوه) کاملا تمییز 120 صفحه
سیستم عامل عابد سلیمی 250 صفحه
جزوه آخرین قدم سیستم عامل حقیقت (اصل جزوه)35 صفحه
پایگاه داده گروه مهندسی کامپیوتر پارسه 85 صفحه
زبانهای برنامه سازی طورانی 140 صفحه
کامپایلر قاسم ثانی 110 صفحه
محاسبات عددی گروه مهندسی پارسه 160 صفحه
مدار منطقی 137 صفحه
معماری کامپیوتر
ساختمان گسسته
زبان عمومی
زبان تخصصی دکتر مظفری
مجموعه سوالات 85 تا 87 مهندسی کامپیوتر
پایگاه داده 87 سهرابی
محاسبات عددی87 راهیان
سیستم عامل سیلبر شاتس/جعفرنژاد 1385 کاملا تمیز
مدار منطقی 1386 موریس مانو تمییز
قیمت کل کتابهای فوق همراه با ارسال رایگان ویژه اعضای مانشت فقط و فقط 48000 تومان می باشد.

8 مرحله آزمونهای آزمایشی پارسه 1389 مهندسی کامپیوتر همراه با پاسخ تشریحی و ارسال رایگان 17000 تومان { اصل دفترچه،دست دوم}

خانمهای اصفهانی میتونن کتابها رو در اصفهان از خودم تحویل بگیرند.

اینها هم یه سری جزوه و کتاب به صورت pdf‌:

لطفا اگه دانلود کردید و خوندید نظرتون رو راجع به کتاب بگید.

جزوه طراحی الگوریتم سید جوادی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کتاب گسسته لیپ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Structured Computer Organization

کتاب گسسته گریمالدی

حل تمرین گریمالدی ویرایش 5

گسسته

پایگاه داده ullman

Elmasri , Navathe "

" Date "

آمار و احتمال

* پسورد فایلها cscience.mihanblog.com می باشد.

جزوه نظریه زبانها دست نویس (مدرسان شریف دکتر منوچهری زاده )

جزوه های ارشد پارسه (دست دوم) 5000 تومانه
اگه مدار الکتریکی داری خریدارمExclamation
(19 شهریور 1389 02:39 ب.ظ)arezoo.j نوشته شده توسط: [ -> ]جزوه های ارشد پارسه (دست دوم) 5000 تومانه

همش با هم 5000 ؟Angry یا هر کدومشDodgy
نه من گرایش نرم افزار رو دارم،مدار الکتریکی ندارم.
اون پایگاه داده پارسه نویسندش کیه؟

اگه روحانیه من خریدارم
(20 شهریور 1389 11:25 ب.ظ)sina_n نوشته شده توسط: [ -> ]اون پایگاه داده پارسه نویسندش کیه؟

اگه روحانیه من خریدارم

نه پایگاه داده تالیف گروه مهندسی کامپیوتر پارسه است.Sad
(20 شهریور 1389 11:13 ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 شهریور 1389 02:39 ب.ظ)arezoo.j نوشته شده توسط: [ -> ]جزوه های ارشد پارسه (دست دوم) 5000 تومانه

عصابی نشو‌، جلدی 5000 تومان
(21 شهریور 1389 10:12 ب.ظ)arezoo.j نوشته شده توسط: [ -> ]
(20 شهریور 1389 11:13 ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]

عصابی نشو‌، جلدی 5000 تومان
میدونم آرزو جان شوخی کردم ولی عادلانه نیست ضخامت کتابها با هم فرق داره!
شما یک سال از این کتابا استفاده کردین پس همچین ناعادلانه هم نیست
وقتی که کتابی رو برای فروش توی فروم می گذارید ابتدا قوانین قیمت گذاری رو بخونید. دست به دست شدن کتاب‌ها چندین فایده داره:
1. شما از شر برخی کتاب هایی که تنها به درد یه مقطع خاص زندگی می خوره خلاص می شید.
2. درختی واسه علم آموزی فرد دیگه قطع نمی شه و حق زندگی رو به آیندگان می دین.
3. به یه عده انسان که تشنه علم هستند و منابع مالی مناسبی ندارند به نوعی کمک می کنید.

به نظر من هدیه دادن کتاب یکی از انسانی ترین کارهایی هست که شما می تونید در این مقطع انجام بدین. اون رو شیرینی قبولیتون بدونید.

به نظرم چند هزار تومن ارزشش خیلی خیلی کمتر از فوایدی هست که بالا ذکر کردم. اصلاً باید یه تالار درست کنیم به نام تالار هدیه کتاب و تالار مراوده کتاب. هر کسی از هر کتابی( چه درسی و چه غیر درسی )خسته شده و یا دیگه میلی به خوندنش نداره به دیگران هدیه کنه. این طور دیگه کتاب‌ها هم خاک نمی خورن. شاید همین مطلب رو یه موضوع داغ کردیم و یه نظر سنجی و از این کارا!!
خیلی زود قضاوت کردیدConfused
منظورم این بود که منصفانه نیست کتابی کم ضخامت مثل پایگاه داده رو هم قیمت با کتابی مثل آمار یا سیستم عامل که قطور هستند به کسی بفروشم(منظورم ضرر به خریدار بود برای خودم نگفتم که اینجوری قضاوت میکنید.)
نکته دیگه اینکه من میخوام به جای اینها دوباره کتاب بخرم وقتی قبول شدم چشم شیرینی هم میدم .
اگه کسی این کتابها به دردش میخوره نگران نباشه سر قیمت به توافق میرسیم اگه هم کتابی که داره که من واسه علوم کامپیوتر به دردم میخوره تعویض میکنیم.
من کتاب های پوران پژوهش‌: الگوریتم- پایگاه-کامپایلر- معماری-محاسبات- رو میخام
هرکی داره پیام بده .....
alex_nec2000
لطفا اگه کتابها رو دانلود کردید نظرتون رو بگین( یا بعد از اینکه خوندید) که اگه خوبه بقیه هم بخونن.
ضمنا از امروز( روز دختر )خانمهای اصفهانی متقاضی کتاب و دفترچه آزمون میتونن کتابها رو در اصفهان از خودم تحویل بگیرند.
جزوه امار طورانی ندارید؟
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع