تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: Not شدن خروجی بافر ۳ حالته!!!دولتی 85
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اینم یه سوال دیگه بازم متغیر کنترلی رو Not کرده.
[تصویر:  325236_cfmnvrizazolo3zrzwwx.jpg]
(15 دى 1393 11:02 ب.ظ)miladcr7 نوشته شده توسط: [ -> ]اینم یه سوال دیگه بازم متغیر کنترلی رو Not کرده.
این واسه چه رشته ایه؟ مهندسی کامپیوتر ۸۵ که نیست.
پاسخ میشه:
[tex]Answer is (A A'B)'C C'.1=(A B)'C C'=A'B' C'[/tex]
گزینه ی ۲
(15 دى 1393 11:28 ب.ظ)miladcr7 نوشته شده توسط: [ -> ]ببخشید اقای فرزام میشه با تکست بنویسید پرانتزا کلا قاطی شدهHuhHuh

[tex]Answer is (A A'B)'C C'.1=(A B)'C C'=A'B' C'[/tex]
خوبه؟
این جواب پورانه به نظرتون اشتباه نیست؟؟؟جوابش درسته ولی NOT رو رو همه اعمال کرده
[تصویر:  325249_j7zqdjattrocp7i761vg.jpg]
(15 دى 1393 11:37 ب.ظ)miladcr7 نوشته شده توسط: [ -> ]این جواب پورانه به نظرتون اشتباه نیست؟؟؟جوابش درسته ولی NOT رو رو همه اعمال کرده

استثنائا تو این تست درست در اومده / ولی به راحتی میشه یه مثال نقض آورده که روش اشتباه / NOT فقط روی مقادیر ورودی عمل می کند
ممنونم خیلی لطف کردید.مرسی
من اینو پرسیدم، استاد هم با تست موافق نبودن، اما گفتن اگه جواب با حالت درستش تووگزینه ها نبود، اینطور بگیرین چون معمولا ازین اشتباها توو طراحی سوال هست
(16 دى 1393 08:20 ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط: [ -> ]من اینو پرسیدم، استاد هم با تست موافق نبودن، اما گفتن اگه جواب با حالت درستش تووگزینه ها نبود، اینطور بگیرین چون معمولا ازین اشتباها توو طراحی سوال هست
سلام.مرسی ممنون اره خودمم به همین نتیجه رسیدمSmileSmile
(16 دى 1393 08:20 ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط: [ -> ]من اینو پرسیدم، استاد هم با تست موافق نبودن، اما گفتن اگه جواب با حالت درستش تووگزینه ها نبود، اینطور بگیرین چون معمولا ازین اشتباها توو طراحی سوال هست

کدوم استاد منظورتونه؟ حالت درست منظور کدومه؟
نویسنده ی کتاب
حالتی که شما گفتین
لینک مرجع