تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: تغییر گرایشها و ضرایب مهندسی کامپیوتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
سنجش دفترچه رو گذاشت رو سایتش.
دوستانی که دفترچه رو دیدن، لطفا بگن چشمای من ایراد داره یا واقعا IT فقط 2 تا گرایش داره؟!؟!؟ اصلا نمی فهمم من !!!!!
سلام, الان دفترچه رو خوندم ودیدم که دوتا گرایش به کامپیوتر اضافه شده و از آی تی حذف شده.

ضرایب دروس هم تغییر کرده. تصویر پیوست شده

[attachment=17201]
بله متاسفانه همینطوره.شبکه زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر شده.
(17 آبان 1393 06:12 ب.ظ)Donna نوشته شده توسط: [ -> ]بله متاسفانه همینطوره.شبکه زیر مجموعه مهندسی کامپیوتر شده.

الان این خیلی بده آخه.
احتمال قبولی نصف شد AngryAngryAngryConfusedConfused
دعا کنید فقط ظرفیتا اضافه شه وگر نه رسما له میشیم
اضافه نمیکنن داداشه من اضافه نمیکنن
(17 آبان 1393 06:31 ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط: [ -> ]اضافه نمیکنن داداشه من اضافه نمیکنن

به احتمال زیاد از ظرفیت کامپیوتر کم میشه به شبکه و رایانش امن اضافه میشه
نمیکنن حالا می بینی
وقتی زیرمجموعه مهندسی کامپیوتر میشه به احتمال زیاد ظرفیت رو سرشکن میکنن.
قبولی برای آی تی ها به رویا تبدیل میشه دیگه Confused
اصلا مشخص نیست چی سخت تر شد چی راحت تر . خدا به خیر کنه فقط
بدشانسی در این حد ندیده بودم
(17 آبان 1393 06:37 ب.ظ)explorer نوشته شده توسط: [ -> ]وقتی زیرمجموعه مهندسی کامپیوتر میشه به احتمال زیاد ظرفیت رو سرشکن میکنن.

یعنی ظرفیت شبکه با این اوضاع بیشتر میشه؟
(17 آبان 1393 06:40 ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط: [ -> ]یعنی ظرفیت شبکه با این اوضاع بیشتر میشه؟
طبیعتا باید بشه
باید دعا کرد...
من همین الان دفترچه رو دانلود کردم.
نمیدونم چی بگم. دو تا رشته جدید هم به مجموعه مهندسی کامپیوتر اضافه کردن!
رایانش امن و شبکه های کامپیوتری

[تصویر:  313822_58096780978551656998.jpg]

الان این ضرایب برای مایی که قراره کنکور 94 بدیمه واقعا؟ این انصافه هر سال یه خواب میبینن؟ Sad
الان این به نفع کی ها و به ضرر کی ها شد؟

ریاضی و زبان شده 1 بقیه دروس 2 (به جز گرایش الگوریتم و محاسبات)
سلام من دلم خوش بود که دارم حسابی میخونم تا امنیت قبول بشم این همه وقت و برنامه ریزی واقعا ارزش داشت عمرم تلف شد من هنوز تو شوکم 5 بار تا حالا میارم ببینم شاید خواب باشم.
بچه های عزیز IT بنظر شما چه کنیم صرف میکنه بشینیم و نظریه زبان و مدار و انتقال بخونم؟هان ؟یکی جواب بده خواهشا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اعتراض نکنیم؟؟نکنه میخوان این رشته رو حذف کنن روشون نمیشه!؟
آخه چرا انقدر بی برنامه هستن !!! واقعا فکر میکنید اعتراض فایده ای هم داره؟؟؟؟؟؟ مطمئن باش نداره
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع