تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: نیازمند نرم افزار مدیریت کتابخانه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان،به یک نرم افزار برای مدیریت کتابخانه یک مدرسه نیاز دارم که بتونم لیست کتابها و کسانی که کتاب رو به امانت برده اند ذخیره کنم.

ممنون میشم بهم بگید کجا میتونم این نرم افزار رو تهیه کنم.
دانلود کن حالشو ببر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مفت مفتSmileWink
خیلی ممنون!
سلام آفاق جون من دارم
می خوای واست آپلود کنم
سورسش را می خوای یا فقط نصبش را؟
مرجان خانم فقط نصبش رو میخوام واسه مدیر یک مدرسه میخوام از دوستانمه.
بفرمایید اینم برنامهbookbank

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
افاق جان اگر هرکدوم ازین بسته‌ها طبع نظر نبود بفرمایید براتون یک هفته ای تولید میکنیم با کارایی و محیط دلخواه
(14 مرداد 1390 05:29 ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط: [ -> ]افاق جان اگر هرکدوم ازین بسته‌ها طبع نظر نبود بفرمایید براتون یک هفته ای تولید میکنیم با کارایی و محیط دلخواه
ممنون آقا جواد لطف دارید.فکر کنم همینها کار دوستم رو راه بندازه.

دست همگی درد نکنه.

این نرم افزار هم خیلی کامله فقط هیف که انگلیسیه و همه نمیتونن ازش سر در بیارن Sad

این فارسیه:

(12 مرداد 1390 02:55 ب.ظ)br2011 نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام.
من میخوام خودم با اکسس یاد بگیرم سیستم کتابخانه درست کنم.
باالبته با phpقبلا درست کردم ولی خیلی اکسس کار نکردم و زیاد برنامه نویسی توی اکسس رو نمیدونم.

مثلا توی همین نرم افزار قسمت "ثبت عضو جدید" رو کسی از دوستان میتونه یه مقدار توضیح بده
یا اگه در این مورد سایت خاصی سراغ دارید میشه معرفی کنید؟خیلی گشتم توی نت چیز خاصی پیدا نکردم .
(15 مرداد 1390 11:19 ق.ظ)مهندس۶۶ نوشته شده توسط: [ -> ]
(12 مرداد 1390 02:55 ب.ظ)br2011 نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام.
من میخوام خودم با اکسس یاد بگیرم سیستم کتابخانه درست کنم.
باالبته با phpقبلا درست کردم ولی خیلی اکسس کار نکردم و زیاد برنامه نویسی توی اکسس رو نمیدونم.

مثلا توی همین نرم افزار قسمت "ثبت عضو جدید" رو کسی از دوستان میتونه یه مقدار توضیح بده
یا اگه در این مورد سایت خاصی سراغ دارید میشه معرفی کنید؟خیلی گشتم توی نت چیز خاصی پیدا نکردم .

سلام
کار با بانک Access یکی از راحترین بانک‌ها هستش که همش ویزارد هست البته به جز قسمت Query که نیاز با دونستن Sql هست اون قسمت (Query) هم هر چقد به زبان sql بیشتر آشنا باشی جستجو هاتو راحت‌تر انجام میدی
اما من بت پیشنهاد میدم به جای Access بهتره با sql 2008 کار کنی و اونو بهتر یاد بگیری گفتم 2008 چون تفاوت موتور 2008 تفاوت زمین تا آسمون با 2005 داره و اینو زمانی که با زیادی روی بانک هستو میتونی بفهمی‌، میتونی برای شروع بانک همین کتابخونه رو طراحی کنی
در مورد php هم متوجه نشدم چرا آوردیش جز بانک ها؟؟Huh
(15 مرداد 1390 12:22 ب.ظ)br2011 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
کار با بانک Access یکی از راحترین بانک‌ها هستش که همش ویزارد هست البته به جز قسمت Query که نیاز با دونستن Sql هست اون قسمت (Query) هم هر چقد به زبان sql بیشتر آشنا باشی جستجو هاتو راحت‌تر انجام میدی
اما من بت پیشنهاد میدم به جای Access بهتره با sql 2008 کار کنی و اونو بهتر یاد بگیری گفتم ۲۰۰۸ چون تفاوت موتور ۲۰۰۸ تفاوت زمین تا آسمون با ۲۰۰۵ داره و اینو زمانی که با زیادی روی بانک هستو میتونی بفهمی‌، میتونی برای شروع بانک همین کتابخونه رو طراحی کنی
در مورد php هم متوجه نشدم چرا آوردیش جز بانک ها؟؟Huh
مرسی از پاسختون.من میخوام کتابخونم وب بیس نباشه.دسکتاپ باشه.
اگه از sql2008استفاده کنم اونوقت با چه زبانی برنامه نویسی کنم پیشنهاد شما چیه؟البته کتابخونه رو واسه جای بزرگی نمیخوام.ولی یه جورایی باید زود تحویلش بدم.

شاید شما اشتباه از طریقه‌ی نوشتنم برداشت کردید phpرو جزء بانک‌ها نیاوردم.منظورم این بود که من با phpکار کردم با vbaکار نکردم.
کتابخونه ای که قبلا درست کردم با phpو mysqlبود.
به نظر من چیزی که مد نظرت هست زیاد پروژه سنگینی نیست و زبانش مهم نیست اما اگه استفاده سنگینی روی بانکت هست از C#.net استفاده کن ولی در کل توصیه من اینه که از ترکیب sql+c#.net استفاده کنی
MySql + Java بسیار هم زیبا !!!
دوستان ممنون از پاسختون من یه سرچ در مورد پیشنهادهای شما میکنم.ببینم چی میشه.سوالی پیش اومد مطرح می کنم.
بازم ممنون.
(15 مرداد 1390 01:53 ب.ظ)مهندس۶۶ نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان ممنون از پاسختون من یه سرچ در مورد پیشنهادهای شما میکنم.ببینم چی میشه.سوالی پیش اومد مطرح می کنم.
بازم ممنون.

(15 مرداد 1390 01:44 ب.ظ)mystack نوشته شده توسط: [ -> ]MySql + Java بسیار هم زیبا !!!

عذر میخوام شما سایت یا آموزشی در این مورد ندارید؟آخه با جاوا قبلا کار کردم و با #c کار نکردم.به نظرم با جاوا بتونم راحت‌تر کار کنم.
==================
تا دلت بخواد زیاده: :
ولی به جای سایت دوتا ایبوک برات میذارم در حد تیم ملی: :

اگر توی جاوا مشکل داری:‌ :
(لینک مستقیم)
لینک مرجع