تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: از توزیع های خیلی سبک و شیک لینوکس به نام Slax
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
از توزیع های خیلی سبک و شیک لینوکس به نام Slax که بر پایه ی محیط کاری KDE بود نصب کردم.واقعاً بی نظیر بود و با اینکه حجم حدود 230 مگ بود ولی امکانات فوق العاده ای داشت مثل SM Player, Package Manager, Messenger,Internet Tools و خیلی از امکانات بی نظیر دیگه.جالب تر از همه هم پشتیبانی این توزیع از اکثر زبان های زنده ی دنیا از جمله زبان پارسی خودمون هست
به شما هم پیشنهاد میکنم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
فک کنم اومده ادای ویندوزو در بیاره :-؟

به محض این که اینترنت نامحدود گیر بیارم نصبش میکنم :دی
(31 شهریور 1393 09:51 ب.ظ)infinity31 نوشته شده توسط: [ -> ]فک کنم اومده ادای ویندوزو در بیاره :-؟

به محض این که اینترنت نامحدود گیر بیارم نصبش میکنم :دی
نه دوست عزیز، این توزیع بر پایه ی slackware هست، که بهترین توزیع برای برنامه نویساست. و جزو پایدار ترین نسخه های لینوکسه. ویندوز اداشو در میاره Smile
شماها برای رفع مشکل سرعت پایین لینوکس چه کار می کنین؟
دقیقا منظور از سرعت پایین چیه؟

(31 شهریور 1393 09:51 ب.ظ)infinity31 نوشته شده توسط: [ -> ]فک کنم اومده ادای ویندوزو در بیاره :-؟
سیستم عامل ها رو با محیط گرافیکیشون مقایسه نمیکنن. دیگه از شما بعیده این حرفا!
نه دوست عزیز منظورم ظاهر و واسط کاربری ش هست :-)
(31 شهریور 1393 09:55 ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط: [ -> ]نه دوست عزیز، این توزیع بر پایه ی slackware هست، که بهترین توزیع برای برنامه نویساست. و جزو پایدار ترین نسخه های لینوکسه. ویندوز اداشو در میاره Smile

(31 شهریور 1393 11:15 ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط: [ -> ]سیستم عامل ها رو با محیط گرافیکیشون مقایسه نمیکنن. دیگه از شما بعیده این حرفا!
من خودم سیستم عامل اصلیم لینوکس هست، خیلی واضحه که آدم بتونه از هر نظر که میخواد سیستم عامل ها رو با هم مقایسه کنه و همه مقایسه هاشو ننویسه حتی، فک نمیکردم یه جمله و اظهارنظرم انقد باعث انتقاد بشه!
تیک ایت ایزی گایز! :دی
دوس داشتنی ترین نسخه لینوکس حداقل برای منه!چ شل هایی که باهاش ننوشتم Smile
این نسخه رو می تونیم امکانات زیادی بهش اضافه کنیم , تو خود سایت برای هر اپلیکیشنی ماژولش بهست و فقط با دو تا کلیک ساده ماژول اجرا میشه.

همچنین از خوبی هایی که داره قابلیت پرتابل بودنش هست. یعنی رو فلش میشه نصب کرد.

حدود 3سال پیش برای چند ماهی سایتش از دسترس خارج شد اما بعدش دوباره شروع به کار کرد و با امکانات فوق العاده ای اومد!

نسخه تحت زبان های زیادی هم داره حتی فارسی!

پیشنهاد میکنم برای یکبار هم شده نصب کنید.
(31 شهریور 1393 02:53 ب.ظ)morweb نوشته شده توسط: [ -> ]از توزیع های خیلی سبک و شیک لینوکس به نام Slax که بر پایه ی محیط کاری KDE بود نصب کردم.واقعاً بی نظیر بود و با اینکه حجم حدود ۲۳۰ مگ بود ولی امکانات فوق العاده ای داشت مثل SM Player, Package Manager, Messenger,Internet Tools و خیلی از امکانات بی نظیر دیگه.جالب تر از همه هم پشتیبانی این توزیع از اکثر زبان های زنده ی دنیا از جمله زبان پارسی خودمون هست
به شما هم پیشنهاد میکنم

درستش اینه که بگید گنو/لینوکسWink
لینوکس فقط یک کرنل هستش نه یک سیستم‌عامل

(31 شهریور 1393 10:23 ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط: [ -> ]شماها برای رفع مشکل سرعت پایین لینوکس چه کار می کنین؟
سرعتش که اصلا پایین نیست خیلی هم خوبه
می‌شه مشکلتون رو بیشتر توضیح بدید؟
(01 مهر 1393 08:25 ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(31 شهریور 1393 02:53 ب.ظ)morweb نوشته شده توسط: [ -> ]از توزیع های خیلی سبک و شیک لینوکس به نام Slax که بر پایه ی محیط کاری KDE بود نصب کردم.واقعاً بی نظیر بود و با اینکه حجم حدود ۲۳۰ مگ بود ولی امکانات فوق العاده ای داشت مثل SM Player, Package Manager, Messenger,Internet Tools و خیلی از امکانات بی نظیر دیگه.جالب تر از همه هم پشتیبانی این توزیع از اکثر زبان های زنده ی دنیا از جمله زبان پارسی خودمون هست
به شما هم پیشنهاد میکنم

درستش اینه که بگید گنو/لینوکسWink
لینوکس فقط یک کرنل هستش نه یک سیستم‌عامل

(31 شهریور 1393 10:23 ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط: [ -> ]شماها برای رفع مشکل سرعت پایین لینوکس چه کار می کنین؟
سرعتش که اصلا پایین نیست خیلی هم خوبه
می‌شه مشکلتون رو بیشتر توضیح بدید؟

متاسفانه کلمه سرعت اینترنت رو جا انداخته بودم
در لینوکس سرعت نتم فوق العاده پایینه. منم مدام به نت وصلم به خاطر همین نمی تونم لینوکس رو با ویندوز جایگزین کنم
(01 مهر 1393 08:34 ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط: [ -> ]متاسفانه کلمه سرعت اینترنت رو جا انداخته بودم
در لینوکس سرعت نتم فوق العاده پایینه. منم مدام به نت وصلم به خاطر همین نمی تونم لینوکس رو با ویندوز جایگزین کنم
همیشه سرعتتون پایین هست یا موقع کارهای خواصی سرعتتون پایین هستش.
(02 مهر 1393 01:54 ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط: [ -> ]
(01 مهر 1393 08:34 ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط: [ -> ]همیشه سرعت نتم فوق العاده پایین است.
متاسفانه کلمه سرعت اینترنت رو جا انداخته بودم
همیشه سرعتتون پایین هست یا موقع کارهای خواصی سرعتتون پایین هستش.
لینک مرجع