تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: شبکه پوران
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بچه ها یه سوال ؟؟؟؟ شبکه پوران به درد نمی خوره؟ خوب من که الان سه فصل خوندم بیخود بوده؟؟؟؟
(19 شهریور 1393 12:23 ب.ظ)parizadgh نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها یه سوال ؟؟؟؟ شبکه پوران به درد نمی خوره؟ خوب من که الان سه فصل خوندم بیخود بوده؟؟؟؟

آره منم پوران رو خوندم زیاد خوب نبود.... به نظرم پوران رو خوب بخون پایه شبکه قوی شه بعد پارسه رو بگیر
من که خورم این کارو میکنم
(19 شهریور 1393 04:08 ب.ظ)IR.Sina نوشته شده توسط: [ -> ]یکی از بچه های دانشگاه اول همین کتابو خرید و به همین حس پشیمونی دچار شد. نمیشه گفت کلا به درد نمیخوره! حتما چیزهایی واسه یادگیری داره! ولی میشه گفت به درد سوال های سال های اخیر کنکور سراسری نمیخوره! (سبکش بیشتر تعریف محوره تا مسئله محور).

نقل قول: به نظرم پوران رو خوب بخون پایه شبکه قوی شه بعد پارسه رو بگیر

شبکه پایه و پیش نیاز خاصی نیاز نداره که قویش کنیم. هرچی لازمه (در مورد مقدمات) تو خود پارسه گفته. خوندن هر دو وقت هدر دادنه به نظرم، چون مطلب خاصی تو پوران نیست که تو پارسه نباشه. میشه این وقت رو صرف حل مسائل کتابی مثل کراس کرد که ظاهرا الان منبع اصلی طرح سوالاته.

ممنون
والا من خودم پارسه رو نخوندم... طبق نظر وپیشنهاد رتبه های برتر خودم همچین تصمیمی گرفته بودم اونجا پیشنهاد کرده بودن
کراس رو از کجا میشه تهیه کرد...میشه کامل با اسم نویسندش بگین؟
(19 شهریور 1393 06:10 ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط: [ -> ]والا من خودم پارسه رو نخوندم... طبق نظر وپیشنهاد رتبه های برتر خودم همچین تصمیمی گرفته بودم اونجا پیشنهاد کرده بودن
کراس رو از کجا میشه تهیه کرد...میشه کامل با اسم نویسندش بگین؟

شما کدوم رتبه های برتر رو میگین؟ من بیشتر مصاحبه ها رو خوندم، بعید میدونم کسی گفته باشه اول پوران رو بخونید و بعد پارسه. بیشتر صحبت از کتاب پارسه ست و کتاب شبکه های کامپیوتری با رویکرد فراز به فرود (Computer Networking, A Top Down Approach) راس و کراس (Ross, Kurose) که آخرین ویرایشش ۶ هست و PDF و حل تمرین انگلیسیش رو تو همین مانشت میشه پیدا کرد و دو تا ترجمه هم از انتشارات نیاز دانش تو بازار هست.

این تاپیک رو هم بخونید، مفیده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
حالا من که پوران خریدم به نظرتون چیکار کنم؟؟
(19 شهریور 1393 09:32 ب.ظ)parizadgh نوشته شده توسط: [ -> ]حالا من که پوران خریدم به نظرتون چیکار کنم؟؟

به نظر من زیاد رو آموزشش حساب نکن از کتاب پارسه یاد بگیر تستاشو از پوران بزن
(19 شهریور 1393 08:37 ب.ظ)IR.Sina نوشته شده توسط: [ -> ]
(19 شهریور 1393 06:10 ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط: [ -> ]همین مصاحبه مانشت امسال ولی یادم نمیاد کدوم هست
ولی باز ممنون
چون واقعا دنبال منبع خوب برای شبکه هستم
یه سوال دیگه هم دارم اینکه کراس رو میگین فقط تمریناشو بخونم یا خود کتاب
چطوری شروعش کنم
ممنون

شما کدوم رتبه های برتر رو میگین؟ من بیشتر مصاحبه ها رو خوندم، بعید میدونم کسی گفته باشه اول پوران رو بخونید و بعد پارسه. بیشتر صحبت از کتاب پارسه ست و کتاب شبکه های کامپیوتری با رویکرد فراز به فرود (Computer Networking, A Top Down Approach) راس و کراس (Ross, Kurose) که آخرین ویرایشش ۶ هست و PDF و حل تمرین انگلیسیش رو تو همین مانشت میشه پیدا کرد و دو تا ترجمه هم از انتشارات نیاز دانش تو بازار هست.

این تاپیک رو هم بخونید، مفیده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من هم پوران را خریدم ،
تنها خوبی که داره ، اینه که فقط با شبکه اشنات میکنه
اگه میخوای تست بزنی حتما حقیقت رو بگیر
لینک مرجع